تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] محمد بنا پس از کسب مدال برنز قاسم رضایی گفت: این مدال تحفه درویشی بود برای مردم. قاسم غیرت کرد بیشتر از این شرمنده مردم نشویم. فکرمان بیشتر از دو مدال بود اما شرمنده مردم شدم. به گزارش ایلنا، محمد بنا پس از کسب مدال برنز قاسم رضایی گفت: این مدال تحفه درویشی بود […]

[ad_1]

محمد بنا پس از کسب مدال برنز قاسم رضایی گفت: این مدال تحفه درویشی بود برای مردم. قاسم غیرت کرد بیشتر از این شرمنده مردم نشویم. فکرمان بیشتر از دو مدال بود اما شرمنده مردم شدم.

به گزارش ایلنا، محمد بنا پس از کسب مدال برنز قاسم رضایی گفت: این مدال تحفه درویشی بود برای مردم. قاسم غیرت کرد بیشتر از این شرمنده مردم نشویم. فکرمان بیشتر از دو مدال بود اما شرمنده مردم شدم.

وی ادامه داد: با این حال دو برنز را به مردم خوب کشورم تقدیم می کنم. الان هر چیزی درباره مسابقات، شرایط و داوری بگویم ممکن است به عنوان بهانه تلقی شود.

بنا خاطرنشان کرد: لندن برای من شیرین تمام شد و ریو بسیار تلخ اگر چه همین دو مدال برنز برای کشتی فرنگی ایران بسیار خوب است اما به هر حال من شرمنده ام.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه اشک هایش مردم را ناراحت کرده گفت: کشتی فرنگی مثل بچه من است. در لندن من به همراه تعدادی مربی زحمتکش نتیجه گرفتیم الان هم بعضی ها ممکن است به من بگویند بعد از آن موفقیت چه تاجی به سرت زدند. من دنبال تاج و آقای خاص شدن نبودم، من عاشق کشتی فرنگی هستم و این بچه ها مثل بچه های خودم هستند و با هر باختشان انگار که یک تکه از گوشت مرا می کنند.

بنا که با بغض صحبت می کرد افزود: مردم ایران خیلی درد و مشکل دارند و با موفقیت ورزشکاران از ته دل شاد می شوند. ناراحتم که نتوانستم مردم را بیشتر خوشحال کنم.

بنا درباره اینکه در آینده فرصت برای جبران هست عنوان کرد: هیچ کس از آینده خبر ندارد. در طول سال هایی که بنا بود همه تلاشش را کرد که تیم ملی موفق شود. الان هم اگر مسئولیتی بر دوشم گذاشته شود باز هم با تمام توان تلاشم را می کنم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس