تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم والیبال «ب» ایران با غلبه بر چین قهرمان جام کنفدراسیون والیبال آسیا شد. به گزارش ایسکانیوز، تیم والیبال «ب» ایران با پیروزی ۳ بر یک مقابل چین به عنوان قهرمانی جام کنفدراسیون والیبال آسیا رسید. شاگردان ناصر شهنازی در ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ مغلوب چین شدند ولی ست دوم را […]

[ad_1]

تیم والیبال «ب» ایران با غلبه بر چین قهرمان جام کنفدراسیون والیبال آسیا شد.

به گزارش ایسکانیوز، تیم والیبال «ب» ایران با پیروزی ۳ بر یک مقابل چین به عنوان قهرمانی جام کنفدراسیون والیبال آسیا رسید. شاگردان ناصر شهنازی در ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ مغلوب چین شدند ولی ست دوم را در حالی که از حریف عقب بودند با حساب ۲۳ بر ۲۵ به سود خود خاتمه دادند.

نتیجه ست سوم نیز ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران بود تا ست چهارم با برتری روحی بازیکنان ایران آغاز شود. در این ست هم چینی‌ها حریف ایران نشدند و ۲۵ بر ۲۱ شکست خوردند تا تیم والیبال «ب» ایران قهرمان جام کنفدراسیون والیبال آسیا شود.

پیش از این و در بازی رده بندی، ژاپن با پیروزی ۳ بر یک مقابل چین تایپه به مقام سوم مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا رسیده بود. در دیگر بازی‌ روز آخر، تیم‌های قزاقستان و استرالیا برای کسب جایگاه پنجمی این رقابت‌ها به مصاف هم رفتند که ملی پوشان قزاقستان در سه ست متوالی استرالیا را شکست دادند و عنوان پنجم را به‌دست آوردند. همچنین دیدار تیم‌های کره جنوبی و تایلند با نتیجه ۳ بر صفر به سود تایلند به پایان رسید تا تیم میزبان به مقام هفتمی برسد.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس