تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: خوشحالم که به نیمه نهایی المپیک صعود کردیم و به نظرم شایسته پیروزی برابر ایران بودیم. به گزارش ایلنا، جیان لورنزو بلنجینی سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: بازی مقابل ایران را با فشار روانی زیادی شروع کردیم اما خوشحالم که توانستیم در نهایت برابر این تیم به […]

[ad_1]

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: خوشحالم که به نیمه نهایی المپیک صعود کردیم و به نظرم شایسته پیروزی برابر ایران بودیم.

به گزارش ایلنا، جیان لورنزو بلنجینی سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: بازی مقابل ایران را با فشار روانی زیادی شروع کردیم اما خوشحالم که توانستیم در نهایت برابر این تیم به پیروزی برسیم.


او ادامه داد: از اینکه توانستیم به نیمه نهایی المپیک صعود کنیم افتخار می کنم. ما شایسته این پیروزی بودیم. البته بازی را با فشار روانی زیادی شروع کردیم. اینکه ما به عنوان تیم اول گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده بودیم، فشار روانی زیادی را برای بازیکنان ایجاد کرده بود.


بلنجینی در پایان گفت: در ست نخست کمی تحت فشار بودیم و بازی پایاپای پیش رفت اما توانستیم برنده این ست شویم. در ست دوم کار برای ما راحت تر پیش رفت و توانستیم با سرویس‌های خوب بازی را از آن خود کنیم و در ست سوم هم مشکلی برای پیروزی نداشتیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس