تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] استرالیا که سرپرست تیم تحقیقاتی دراین زمینه را بر عهده دارد، تشخیص داده بود که پنج قطعه بقایای یافت شده در موزامبیک، آفریقای جنوبی و موریس تقریبا به طور قطع از این هواپیما بوده است. مقام‌های هوانوردی موزامبیک از یافت شدن قطعه متعلق به هواپیمای ناپدید شده مالزی که در سال ۲۰۱۴ سقوط کرد، […]

[ad_1]

استرالیا که سرپرست تیم تحقیقاتی دراین زمینه را بر عهده دارد، تشخیص داده بود که پنج قطعه بقایای یافت شده در موزامبیک، آفریقای جنوبی و موریس تقریبا به طور قطع از این هواپیما بوده است.

مقام‌های هوانوردی موزامبیک از یافت شدن قطعه متعلق به هواپیمای ناپدید شده مالزی که در سال ۲۰۱۴ سقوط کرد، خبر دادند.

به گزارش فارس، یک هتلدار اهل آفریقای جنوبی گفته است که یک تکه از لاشه هواپیمایی را در سواحل موزامبیک پیدا کرده که به طور محتمل می‌تواند بقایای هواپیمای ناپدید شده «MH370» باشد.

به نوشته «خبرگزای فرانسه» مقام‌های اداره هوانوردی موزامبیک در مالپوتو، پایتخت این کشور گفتند که از این رویداد آگاهی دارند اما تاکنون آن قطعه را دریافت نکرده‌اند.

بر این اساس، استرالیا که سرپرست تیم تحقیقاتی دراین زمینه را بر عهده دارد، تشخیص داده بود که پنج قطعه بقایای یافت شده در موزامبیک، آفریقای جنوبی و موریس تقریبا به طور قطع از این هواپیما بوده است.

آخرین قطعه پیدا شده این هواپیما در ۲۸۰ کیلومتری شمال ژیا ژیا در دسامبر سال ۲۰۱۵ توسط یک پسر اهل آفریقای جنوبی پیدا شد.

پرواز شماره MH370، یک هواپیمای بوئینگ -۷۷۷ خطوط هواپیمایی مالزی بود در سال ۲۰۱۴  حین پرواز از پایتخت این کشور به پکن، پایتخت چین با ۲۳۹ سرنشین ناپدید شد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس