تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۴
در ایالت لاگوس نیجریه;

در این پروژه به تمام مسائل و استانداردهای بهداشتی، منابع انرژی در دسترسی و مسائل محیط زیستی توجه شده است. سی ان ان هم چنین اشاره کرد ه که تمام ابعاد این پروژه توسط شرکت های خصوصی و سرمایه گذاران خارجی عملیاتی می شود .

دولت ایالت لاگوس، پایتخت پیشین نیجریه به تازگی و با افتخار از اجرای پروژه جدیدی در ساخت یک شهر بزرگ خبر داده که به مرکز مالی تازه نیجریه و شاید شمال آفریقا تبدیل شود. این پروژه که “اکو آتلانتیک” نام دارد از طریق تیمی گسترده متشکل از مهندسان، برنامه ریزان و پیمانکاران اجرا شده است.

۲(۱۴۲)

۱(۱۶۹)

به گزارش گذارنیوز شبکه خبری “سی ان ان” با انتشار گزارشی درباره این پروژه عظیم عمرانی اشاره کرده که می توان آن را دبی قاره آفریقا خواند. این پروژه در امتداد خط ساحلی لاگوس احداث شده است و شامل بیش از ده ها کیلومتر مربع زمین از اقیانوس اطلس است.

۳(۱۳۲)

سی ان ان در ادامه اشاره می کند که در این پروژه به تمام مسائل و استانداردهای بهداشتی، منابع انرژی در دسترسی و مسائل محیط زیستی توجه شده است. سی ان ان هم چنین اشاره کرد ه که تمام ابعاد این پروژه توسط شرکت های خصوصی و سرمایه گذاران خارجی عملیاتی می شود و بانک های داخلی و خارجی از جمله فرست بانک، اکسس بانک، بی ان پی پاریباس و کی بی سی بانک برای سرمایه گذاری در آن ابراز آمادگی کرده اند.

۵(۸۶)

۶(۷۸)

این شبکه خبری در بخش دیگری از گزارش خود اشاره می کند که اجرای این پروژه در شهری چون لاگوس با ۱۸ میلیون نفر جمعیت فرصتی مناسب برای اجرای پروژه های عمرانی خواهد بود.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس