تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
جهانگیرزاده:

مجلس دهم، مجلسی است که علی رغم وجود نمایندگان وابسته به جریانات سیاسی مختلف ولی به لحاظ نوع جهت گیری‌ها یک مجلس متعادل و ویژه‌ای خواهد بود.

جواد جهانگیرزاده ،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد پیش بینی خود از ترکیب مجلس دهم گفت: طبیعی است که در مجلس آینده فقط یک طیف حضور نخواهند داشت بلکه طیف‌های مختلف حضور خواهند داشت و گمان می کنم مجلس متعادلی را داشته باشیم یعنی مجلسی که علی رغم وجود نمایندگان وابسته به جریانات سیاسی مختلف ولی به لحاظ نوع  جهت گیری‌ها یک مجلس متعادل و ویژه‌ای خواهد بود.

وی اظهارداشت: نوع شرایط اجتماعی نیز در زمان مجلس آینده متفاوت است و اگر از ظرفیت بحث توافق هسته‌ای به درستی استفاده شود و غربی‌ها نسبت به آنچه که وعده داده اند درست عمل کنند می شود یک پله جهشی را با پاهای رهاشده از تحریم ها طی کرد.

جهانگیرزاده با بیان اینکه مجلس آینده یک مجلس توسعه گرا در عرصه اقتصاد است گفت: این امر مستلزم وحدت بیشترآراء  است و یکی از عوامل توسعه نیز ضرورت همفکری و مصاعدت همه نیروهاست.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد اینکه آیا تندروها در مجلس آینده جایگاهی دارند گفت :باید بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد و  تندروها در مجلس آینده حضور چشمگیری داشته باشند  و گمان می کنم افرادی بیشترمورد اقبال مردم قرار میگیرند که شرایط موجود را به درستی بشناسند و درک کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس