تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سفیر کشورمان در بریتانیا ابراز امیدواری کرد به عنوان سفیر جدید ایران بتواند در خدمت‌ به نظام و مردم موفق شود. به گزارش ایسکانیور، حمید بعیدی‌نژاد در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به “ملاقات امروز (دوشنبه، ۱۵ شهریور) اینجانب به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران با آقای جانسون وزیر محترم امور خارجه انگلیس در […]

[ad_1]

بعیدی نژاد

سفیر کشورمان در بریتانیا ابراز امیدواری کرد به عنوان سفیر جدید ایران بتواند در خدمت‌ به نظام و مردم موفق شود.

به گزارش ایسکانیور، حمید بعیدی‌نژاد در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به “ملاقات امروز (دوشنبه، ۱۵ شهریور) اینجانب به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران با آقای جانسون وزیر محترم امور خارجه انگلیس در لندن” نوشت: امیدوارم با عنایت الهی و دعای خیر شما خوبان بتوانم در خدمت به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و خدمت‌رسانی به مردم عزیز کشورمان موفق شوم.

یک مقام آگاه در وزارت خارجه اعلام کرد: بعد از ظهر روز دوشنبه، حمید بعیدی‌نژاد سفیر جدید کشورمان در بریتانیا و نیکولاس هاپتون سفیر جدید بریتانیا در تهران به طور هم‌زمان در وزارت امور خارجه دو کشور حضور یافته و با تسلیم رو نوشت استوارنامه خود با وزرای خارجه ملاقات کردند.

این مقام آگاه در وزارت امور خارجه کشورمان اعلام خبر فوق گفت: بیش از یک سال است که سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران و بریتانیا فعال بوده و کلیه امور جاری توسط کاردارهای دو کشور هدایت می‌شده است.

وی گفت که اکنون در پی محقق شدن شرایط برای ارتقاء روابط دو کشور تصمیم گرفتند که سفرای خود در تهران و لندن را مستقر کنند.

این مقام آگاه در عین حال تاکید کرد که ارتقاء روابط به معنای حل و فصل مسائل دو جانبه نبوده و جمهوری اسلامی ایران کماکان دیدگاه‌های خود را به صورت دو جانبه و غیر آن به صراحت اعلام خواهد کرد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس