تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۴
حبیبی در مجمع عمومی حزب موتلفه:

دبیرکل فعلی حزب موتلفه گفت: حزب موتلفه در بحران مالی قرار دارد و بعد از وفات عسگراولادی این بحران بیشتر شد.

به گزارش “گذارخبر” ، در ابتدای یازدهمین نشست عمومی حزب موتلفه اسلامی که در تالار آینه تهران برگزار می‌شود پس از خیرمقدم مصطفی میرسلیم به حضار ،کلیپی از سخنرانی مرحوم عسگراولادی به نمایش درآمد.

سپس محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه در صحبت‌هایی  به ارائه گزارش عملکرد دوره دهم حزب موتلفه اسلامی پرداخت.

نبی حبیبی  با اشاره به اینکه حزب موتلفه در بحران مالی قرار دارد، گفت: بعد از وفات عسگراولادی این بحران بیشتر شد اما مسئولان اجرایی با سرلوحه قرار دادن صرفه‌جویی از این بحران عبور کردند.

وی افزود: فوت عسگراولادی، حاج‌حیدری، پرورش، شهاب و میرفندرسکی این تصور را به وجود آورده بود که حزب رونق گذشته را نخواهد داشت اما با اتحاد و همدلی حزب تاکنون موفق بوده و از این پس نیز موفق خواهد بود.

محمد نبی حبیبی در بیان مواضع حزب موتلفه اسلامی در بخشی از موضوعات و مسائل به موارد زیر اشاره کرد: نهاد خبرگان رهبری در هشت سال آینده  از رکن رکین ولایت فقیه در نظام مقدس اسلامی صیانت می‌کند. امسال سال انتخابات مجلس خبرگان است ما در این  انتخابات تابع نظرات جامعتین هستیم.

وی ادامه داد: تعامل ما با دولت تاکنون یک طرفه بوده و دولت تاکنون ، پاسخ به ما را به مصلحت ندانسته است.

دبیر کل موتلفه بیان کرد: ما هشدارهای مهم مندرج در گزارش کمیسیون ویژه برجام مجلس را بسیار جدی می‌دانیم و آنها را معیارهای خوبی برای تصمیم‌گیری نهایی از طرف کشورمان تلقی می‌کنیم نهایتا ما کفه منفی برجام را  سنگین‌تر از کفه مثبت آن تلقی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه برجام یکی از مسائل راهبردی کشور است ولی نباید از مسائل مهم دیگر غفلت کرد، یادآور شد: ما در هیچ زمینه‌ای غیر از مسائل هسته‌ای نباید با امریکا گفت‌و‌گو کنیم. علاقه‌مندان به مذاکره با امریکا ولو قصد خیانت هم نداشته باشند راجع‌به چه موضوعی پیشنهاد مذاکره با  امریکا را دارند؟

حبیبی با تاکید بر اینکه امید به غرب یک سراب است، گفت:  هیات‌هایی که می‌ آیند و می‌روند هیچ آثار عملی و امیدبخشی از سفرهای خود و هیچ علامتی در مورد پایان خصومت ورزی علیه ملت ایران از خود نشان نمی‌دهند. به نظر ما باید به آمریکای لاتین و افریقا توجه بیشتری داشت باید از نگاه به غرب کاست و به شرق با هوشمندی و حکمت نگاه کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما به عنوان یک  تشکیلات حزبی اعلام می‌داریم که با وجود بیان مشکلات و نارسایی‌ها در گذشته و حال، نقاط قابل توجه در عملکرد دولت فعلی  و دولت‌های گذشته را باور داریم و اظهارنظرهای برخی دولت‌های قبلی راجع به نفی مطلق کارکرد دولت‌های قبل از خود و قضاوت برخی از مقامات دولت فعلی در نفی مطلق عملکرد دولت قبلی را نادرست می‌دانیم.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس