تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
این یعنی قصه سر درازی دارد...

جنگ کروش و مسئولان سابق کمیته اخلاق ادامه دار خواهد بود.

به گزارش “گذار خبر” ؛ قصه سر درازی دارد؛ ماجرای خنجری که کروش ادعا دارد از پشت خورد و جوابی که رودرو می دهد. چندی قبل مسئولان کمیته اخلاق گفتند که او «باجگیری» کرده، از آل اشپورت. ماجرا هم به نزدیک دو سال قبل برمی گشت. قبل از جام جهانی برزیل. وقتی کروش با آل اشپورت قرارداد بست که به خاطر پوشیدن برندشان در جام جهانی ۱۰۰ هزار دلار می خواهد. آن روزها برداشت شد که شاید این قرارداد به نوعی حق السکوت است؛ حرفی که حالا مسئولان کمیته اخلاق بعد از دو سال روی آن تاکید دارند. با این همه، در همان روزها هم وقتی مدیران آل اشپورت به اردوی تیم ملی در اتریش رفتند، بازیکنان و خود کروش از وضعیت لباس ها گلایه کردند و گفتند لباس هایی که می پوشند، لباس های اورجینال نیست.
حالا بعد از نزدیک به دو سال، همان قرارداد محل مناقشه شده؛ در یک سو کارلوس کروش و در سوی دیگر مسئولان سابق کمیته اخلاق. این وسط، حراست وزارت ورزش هم وارد شده و می گوید پرونده را پیگیری می کند. شاید همین دخالت بود که با واکنش کروش روبرو شد: «من هم موافقم که حسنی خو مدیر کل حراست وزارت ورزش وسط بیاید و این موضوع را پیگیری کند.» کسی نفهمید کروش این حرف را از روی ناراحتی گفته یا نه. اما حسنی خو در پاسخ به این جمله کروش می گوید: «راستش من هم نمی دانم دلیل این حرف چیست ولی اگر همکاری کنند که چه بهتر. ولی مسئله این است که الان زمان خوبی برای طرح این مسایل نیست. بهتر است بگذاریم تیم ملی آرامش داشته باشد.»
حسنی خو در عین حال جمله ای به زبان می آورد که نشان می دهد با اصل موضوع مشکلی ندارد: «مگر مربیان خوب خارجی با برندها قرارداد نمی بندند؟ پس عجیب نیست کارلوس کروش هم با آل اشپورت قرارداد بسته است.» این یعنی قرارداد آل اشپورت و کروش، مانع قانونی ندارد و برای مسئولان یک مسئله هضم شده است اما مسئولان سابق کمیته اخلاق پای حرف های خود ایستاده اند و همچنان کروش را تهدید می کنند. وقتی سرمربی تیم ملی گفت که اهل این نیست که از پشت خنجر بزند و رودرو جواب شان را می دهد، آبانگاه دبیر سابق کمیته اخلاق چنین واکنشی نشان داد: «دوست داریم با کروش رودرو و چشم در چشم حرف بزنیم. مشکلی با این قضیه نداریم.» کروش هم در این باره می گوید: «فعلا تمرکزم روی بازی ژاپن است و حتما بعد از این بازی، جواب شان را خواهم داد.» این یعنی قصه سر درازی دارد…

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس