تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت:معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم و کسری معلم را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کنیم بیمه طلایی فرهنگیان یک سال تمدید شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری صداو سیما،امسال به هر معلم رسمی بیش از ۱۲ ساعت اضافه کاری تحت عنوان حق التدریسی […]

[ad_1]

معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت:معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم و کسری معلم را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کنیم بیمه طلایی فرهنگیان یک سال تمدید شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری صداو سیما،امسال به هر معلم رسمی بیش از ۱۲ ساعت اضافه کاری تحت عنوان حق التدریسی داده نخواهد شد.

او تأکید کرد: ۳۷ هزار معلم امسال در آموزش و پرورش بازنشسته می شوند و از معلمان در آستانه بازنشستگی یا بازنشسته درخواست تعویق بازنشستگی و همکاری یکساله با آموزش و پرورش را داریم.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: ۴ هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی پارسال آموزش و پرورش با طی دوره یک ساله در دانشگاه فرهنگیان مهر امسال وارد مدارس خواهند شد.

او به پرداخت معوقات فرهنگیان اشاره کرد و افزود: پاداش پایان خدمت ۷ درصد از فرهنگیان سال ۹۳ باقیمانده است که تا پایان شهریور پرداخت خواهد شد.

بطحایی از تمدید یکساله بیمه طلایی فرهنگیان با شرکت بیمه آتیه سازان خبر داد و گفت: طبق قرارداد جدید که از اول مهر آغاز خواهد شد مشکلات پرداختی و درمانی فرهنگیان نسبت به سال قبل کاهش خواهد یافت.

۷۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس