تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تفاهم‌نامه‌ سه‌جانبه بین سازمان صنایع کوچک، صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و بانک پارسیان امضا شده و قرار است با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه، کمبود منابع مالی و کسری وثیقه تسهیلات اعطایی به واحدهای صنعتی برطرف شود. به گزارش اقتصادنیوز، تفاهم‌نامه همکاری مشترک‌ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با صندوق ضمانت […]

[ad_1]


تفاهم‌نامه‌ سه‌جانبه بین سازمان صنایع کوچک، صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و بانک پارسیان امضا شده و قرار است با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه، کمبود منابع مالی و کسری وثیقه تسهیلات اعطایی به واحدهای صنعتی برطرف شود.

به گزارش اقتصادنیوز، تفاهم‌نامه همکاری مشترک‌ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع‌کوچک و بانک پارسیان با هدف توسعه سرمایه‌گذاری بخش غیردولتی در صنایع‌کوچک و تضمین و تسهیل در توثیق تسهیلات اعطایی بانک‌ها و مؤسسات مالی امضا شد.

علی یزدانی، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی این تفاهم نامه‌ در این مراسم گفت: با امضای این تفاهم‌نامه شعب بانک پارسیان ضمانت‌نامه‌های صندوق را پذیرفته و نسبت به ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی اقدام می‌کنند.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، یزدانی با اشاره به حمایت‌های مالی از واحدهای صنعتی و تاکید بر اینکه اعتبارات مورد نیاز واحدهای صنعتی در اختیار و جزء منابع بانکی است، خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی در کنار استفاده از تسهیلات بانکی می‌توانند در سه محور مشارکت داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری مشترک، حضور در فرابورس و استفاده از تسهیلات صندوق‌های ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک به عنوان راه‌های تامین منابع مالی مورد نظر خود اقدام کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان سخنانش با اشاره به وجود ۹۵۰ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در کشور، خاطر نشان کرد: از مجموع ۸۸ هزار واحد صنعتی در کشور، ۳۸ هزار واحد با اشتغال آفرینی یک میلیون نفر در شهرکهای صنعتی مستقرهستند.

همچنین در این مراسم مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز اظهار امیدواری کرد با انعقاد این تفاهم‌نامه ، کمبود منابع مالی و کسری وثیقه تسهیلات اعطایی به واحدهای صنعتی برطرف شود.

مدیرعامل بانک پارسیان نیز در این مراسم با اشاره به همکاری سازمان صنایع کوچک وشهرک‌های صنعتی ایران و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در جهت رفع مشکل نقدینگی واحدهای صنعتی کوچک اظهار امیدواری کرد با انعقاد این تفاهم‌نامه بستر های لازم جهت اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی کوچک فراهم شود.

این تفاهم‌نامه سه‌جانبه جهت تأمین کسری وثیقه تسهیلات اعطایی بانک پارسیان به متقاضیان صنایع کوچک مطابق متن ضمانت‌نامه صادره، توسط صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک به امضای مدیران سه مجموعه رسید.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس