تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی بسکتبال کشورمان در نخستین بازی خود در مسابقات آسیا چلنج مقابل قطر پیروز شد. به گزارش ایلنا، تیم ملی بسکتبال ایران در بازی نخست خود در مسابقات آسیا چلنج که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد، تیم ملی قطر را در یک بازی یک طرفه و آسان با نتیجه ۸۱ […]

[ad_1]

تیم ملی بسکتبال کشورمان در نخستین بازی خود در مسابقات آسیا چلنج مقابل قطر پیروز شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی بسکتبال ایران در بازی نخست خود در مسابقات آسیا چلنج که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد، تیم ملی قطر را در یک بازی یک طرفه و آسان با نتیجه ۸۱ بر ۴۹ شکست داد.


شاگردان درک باوئرمن، بازی اول خود را در چلنج کاپ با قدرت شروع کردند و ۷ امتیاز ابتدایی کوارتر نخست به آنها تعلق گرفت. کوارتر نخست بازی با نتیجه ۲۸ بر ۷ به سود ایران تمام شد. نتیجه کوارتر دوم هم ۱۹ بر ۱۵ به سود ایران بود تا دو تیم با حساب ۴۷ بر ۲۲ به سود ایران برای استراحت بین ۲ نیمه به رختکن بروند.


در کوارتر سوم، بازیکنان قطر از بی‌انگیزگی حریف خود استفاده کردند و در حالی که اختلاف امتیازات زیاد شده بود، ۱۱ بر ۱۴ پیروز شدند. کوارتر پایانی هم با نتیجه ۲۳ بر ۱۳ به نفع ایران شد تا در شاگردان باوئرمن در مجموع ۸۱ بر ۴۹ پیروز از زمین خارج شده باشند.


تیم ملی ایران، فردا (شنبه) استراحت می‌کند  عصر یکشنبه ساعت ۱۸:۳۰ (در صورت عدم تغییر زمان بازی) به مصاف عراق می‌رود. پیش از ایران، تیم ملی کره با نتیجه ۸۰ بر ۷۳ ژاپن را شکست داد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس