تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۴
خوردبین:

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: اینکه می گویند پرسپولیس را یک دلال بسته، کذب محض است.

به گزارش گذارنیوز محمود خوردبین ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: «عده ای دوست دارند برای ما حاشیه درست کنند اما به هدف غلط خود نمی رسند. کلیه بازیکنانی که جذب پرسپولیس شدند پس از مذاکرات با مسئول نقل و انتقال باشگاه و به صورت کاملا قانونی پیراهن پرسپولیس را پوشیدند. نام پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که نیازی نباشد بازیکن از جماعت دلال بگیریم.»

سرپرست پرسپولیس با انتقاد از پیشکسوتانی که پرسپولیس امسال را فاقد ستاره می‌دانند، گفت:« همه می‌دانند که درب ورزشگاه درفشی فر محل تمرین پرسپولیس همیشه به روی پیشکسوتان تیم باز است. بهتر است از نزدیک تمرینات تیم را ملاحظه کنند و بعد تیم را فاقد ستاره بدانند. مگر مهدی طارمی بهترین مهاجم لیگ چهاردهم نشد. امید عالیشاه، رامین رضاییان، کمال الدین کامیابی نیا، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده اگر ستاره نیستند پس چرا در فهرست تیم هستند. ما بازیکنان بزرگ و با تجربه ای داریم که می توانند موفقیت پرسپولیس را تضمین کنند. دوستان به جای قضاوت زودهنگام اجازه دهند چند هفته از لیگ بگذرد، اگر در میان تیم های صدرنشین نبودیم بعد از تیم انتقاد کنند.»

خوردبین در مورد اینکه چرا شماره هفت پرسپولیس به بازیکنی داده نشد، عنوان کرد: «این شماره متعلق به علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس است. شماره اسطوره‌ها در باشگاه‌های معتبر دنیا بایگانی می‌شود و در پرسپولیس هم این اتفاق افتاده است. این شماره به بازیکنی داده نمی‌شود.»

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با اظهارنظر حسن زاده رییس کمیته انضباطی مبنی بر اینکه تیم های بدهکار در هفته اول لیگ بازی نخواهند کرد، بیان داشت: «حیف است ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس را از تماشای بازی این تیم محروم کرد. انشاءالله مدیران باشگاه بتوانند به موقع با طلب‌کاران پرسپولیس تسویه حساب کنند تا مشکلی برای بازی با پدیده خراسان وجود نداشته باشد.»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس