تاریخ انتشار: ۰۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرکت ایتالیایی ایتال فلوید که از شرکت های نفتی دنیا محسوب می شود از زیر ساخت های منطقه آزاد بازدید کرد. محمدرضا معتمدی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند روز پنجشنبه درگفت و گوبا ایرنا گفت:این شرکت صبح امروز، زیر ساخت […]

[ad_1]

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرکت ایتالیایی ایتال فلوید که از شرکت های نفتی دنیا محسوب می شود از زیر ساخت های منطقه آزاد بازدید کرد.

محمدرضا معتمدی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند روز پنجشنبه درگفت و گوبا ایرنا گفت:این شرکت صبح امروز، زیر ساخت های این منطقه را برای سرمایه گذاری مورد بررسی دقیق قرار داد.

وی اظهار داشت: مذاکره با شرکت نفتی ایتال فلوید و ثبت شرکت و تامین فضای صنعتی مورد نیاز در شهرک صنعتی آبادان برای دریافت اطلاعات تولید زودهنگام early productionاز موارد بحث شده در این نشست بود.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این شرکت دارای تجربه ها و دانش و فناوری در حوزه تولید زودهنگام early production و خدمات حفاری و سرچاهی است و به دنبال حضور در میادین مشترک و غیر مشترک نفتی ایران و عراق است.

معتمدی تصریح کرد: منطقه آزاد اروند به دلیل همجواری و نزدیک ترین فاصله جغرافیایی با میادین اصلی و بزرگ نفتی ایران و عراق و وجود دسترسی های هوایی و ریلی و دریای آزاد و بزرگراه های متعدد، مکانی مناسب سرمایه گذاری برای شرکت های خدمات و پشتیبانی صنعت نفت و به ویژه شرکت های خدمات حفاری و تولید و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع بالاستی و پایین دست نفت و گاز و پتروشیمی است. 

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرکت ایتالیایی ایتال فلوید نیز از جمله این شرکت هاست که ابتدای مردادماه جاری اقدام به مذاکره ثبت شرکت و تهیه و تامین فضای صنعتی مورد نیاز و همچنین اخذ مجوزهای ذیربط کرده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس