تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  «ایرلندر ۱۰»، بزرگترین کشتی هوایی جهان روز گذشته در فرودگاه نیروی هوایی سلطنتی کاردینگتون لندن به پرواز درآمد. این کشتی پرنده قرار بود روز یکشنبه به پرواز درآید که پرواز آن بنا بر پاره‌ای مشکلات فنی به تاخیر افتاد. به گزارش تیک به نقل از جام جم آنلاین، بزرگترین کشتی هوایی جهان در فرودگاه […]

[ad_1]

 
«ایرلندر ۱۰»، بزرگترین کشتی هوایی جهان روز گذشته در فرودگاه نیروی هوایی سلطنتی کاردینگتون لندن به پرواز درآمد. این کشتی پرنده قرار بود روز یکشنبه به پرواز درآید که پرواز آن بنا بر پاره‌ای مشکلات فنی به تاخیر افتاد.

به گزارش تیک به نقل از جام جم آنلاین، بزرگترین کشتی هوایی جهان در فرودگاه نیروی هوایی سلطنتی کاردینگتون لندن به پرواز درآمد.
 
به گزارش پرس تی وی، «ایرلندر ۱۰»، بزرگترین کشتی هوایی جهان روز گذشته در فرودگاه نیروی هوایی سلطنتی کاردینگتون لندن به پرواز درآمد. این کشتی پرنده قرار بود روز یکشنبه به پرواز درآید که پرواز آن بنا بر پاره‌ای مشکلات فنی به تاخیر افتاد.
 

 
این کشتی هوایی پس از نیم ساعت پرواز و اجرای یک سری پروازهای نمایشی به سلامت به زمین نشست.
 
به گفته استفان مک گلنان، مدیر اجرایی کارخانه کشتی‌های پرنده هیبریدی در ساخت این کشتی پرنده ۹ متری، ترکیبی از فناوری هوایی، فناوری بالون و فناوری بالگرد به کار گرفته شده است.
 
وی افزود برای ساخت این کشتی هوایی مبلغی معادل ساخت یک هواپیمای بزرگ، (حدود ۴۶٫۶ میلیون دلار) هزینه شده است.
 
وی گفت تفاوت این نوع کشتی پرنده با دیگر کشتی‌های هوایی این است که برای فرود لزوما به باند فرودگاه نیاز نداشته و می تواند در روی آب، سطح یخ‌زده و حتی سطح ناصاف فرود بیاید. وی سرعت این کشتی هوایی را ۱۰۰ کیلومتر در هر ساعت عنوان کرد.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس