تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] اواسط مهر ماه امسال بزرگترین و برترین کارخانه ها و شرکت های صنعتی داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای مختلف جهان از ۱۴ تا ۱۷ در بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه (شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران)گردهم آمده تا نوین ترین تولیدات خود را در معرض دید عموم قرار دهند. […]

[ad_1]

نمایشگاه صنعتی

اواسط مهر ماه امسال بزرگترین و برترین کارخانه ها و شرکت های صنعتی داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای مختلف جهان از ۱۴ تا ۱۷ در بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه (شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران)گردهم آمده تا نوین ترین تولیدات خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

به گزارش ایسکانیوز، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت در این نمایشگاه بیش از ۴۰۴ شرکت داخلی و ۵۷۴ شرکت خارجی از ۲۷ کشور مختلف جهان تجهیزات، صنایع و خدمات خود را رونمایی خواهند کرد.

این نمایشگاه صنعتی نمایشگاه بین المللی امسال با استقبال چشمگیر شرکت های خارجی مواجه شده که از این رو نسبت به سال گذشته تعداد شرکت های خارجی ۴۵ درصد و تعداد کشورها ۳۰ درصد رشد را نشان می دهد.

از کشور های مهم در این نمایشگاه را می توان چک، سوئد، آلمان، بلژیک، اتریش، تایلند، مجارستان، ایتالیا، کره جنوبی، رومانیف امارات متحده عربی، بلغارستان، اوکراین، یونان، هلند، لهستان، اسپانیا، فرانسه، آفریقای جنوبی، هند، چین، ژاپن، تایوان، انگلیس، سوئیس، فنلاند و ترکیه کشوهایی می باشند که در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران حضور و مشارکت دارند.

براساس این گزارش، اهمیت بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه موجب شده تا بسیاری از کشورهای خارجی از جمله ترکیه، هند، چین، ژاپن، جمهوری چک، آلمان، تایوان، انگلیس، سوئیس و فنلاند بصورت پاویون در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

قرار است در طول برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت چندین هیئت تجاری، صنعتی، اقتصادی و سرمایه گذاری خارجی از کشورهای مختلف اروپائی و آسیائی در محل نمایشگاه حضور یابند و ضمن بازدید از نمایشگاه با شرکت های ایرانی وارد مذاکرات صنعتی و اقتصادی شوند

برگزاری سه همایش با حضور مسئولان، صنعتگران، استادان دانشگاهها و پژوهشگران و همچنین برگزاری چندین کارگاه آموزشی مرتبط با موضوع نمایشگاه (صنعت) از دیگر برنامه های جانبی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران است.

آشنائی با نوین ترین تولیدات و پیشرفتهای این حوزه ، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دست آوردهای عرضه شده در بخش هایمختلف صنعت،ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزائی و بازاریابی و توسعه صادرات، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران در فضائی بالغ بر ۲۸ هزار متر مربع(صرفا فضای مفید نمایشگاهی) و در سالن های A 31- B 31- 35- 40-41- 38- A 38- B 38- 6- 7- 18- 20 و ۲۲ و A-B-C-D 25 و فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران انواع تجهیزات صنعتی و کارگاهی، خطوط تولید صنایع بزرگ وکوچک، ابزار آلات خطوط تولید، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ای، سرمایه گذاری صنعتی، فروش و خدمات پس از فروش و سایر صنایع وابسته به نمایش گذاشته خواهد شد.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران از۱۴تا ۱۷ مهرماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهدبود.

۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس