تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بزرگترین مجتمع آموزشی استثنایی غرب کشور توسط وزیر دادگستری افتتاح شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، دقایقی پیش بزرگترین مجتمع آموزشی استثنایی غرب کشور با حضور وزیر دادگستری و استاندار همدان افتتاح شد. این مدرسه در سال ۸۸ کلنگ‌زنی شده و به علت کمبود اعتبار، عملیات اجرایی آن تا امسال به […]

[ad_1]

بزرگترین مجتمع آموزشی استثنایی غرب کشور توسط وزیر دادگستری افتتاح شد

بزرگترین مجتمع آموزشی استثنایی غرب کشور توسط وزیر دادگستری افتتاح شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، دقایقی پیش بزرگترین مجتمع آموزشی استثنایی غرب کشور با حضور وزیر دادگستری و استاندار همدان افتتاح شد.

این مدرسه در سال ۸۸ کلنگ‌زنی شده و به علت کمبود اعتبار، عملیات اجرایی آن تا امسال به طول انجامیده بود.

زیربنای این پروژه یک‎هزار و ۸۶۲ متر مربع و محوطه‎سازی آن ۲ هزار و ۳۰۰ متر مربع است؛ محل تأمین اعتبار این مدرسه استانی بوده و یک‌میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

این پروژه بر طبق استانداردهای ساختمان‎سازی و مطابق با نیازهای دانش‌آموزان استثنایی احداث شده است.

این بزرگترین مجتمع آموزشی استثنایی غرب کشور دارای هشت کلاس و ۱۷ فضا و کارگاه است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران از افتتاح سه پروژه نوسازی مدارس در این هفته خبر داد و با اشاره به انجام کلنگ‎زنی ۱۸ پروژه اظهار داشت: ۱۵ پروژه از محل طرح ملی تخریب و بازسازی مدارس اجرا شده است.

فرزاد تیموری با بیان اینکه دو پروژه مربوط به بنیاد برکت و یک پروژه خیرساز است، افزود: بنیاد برکت ۹ پروژه در استان همدان احداث می‌کند که اول مهرماه تحویل داده خواهد شد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس