تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۴
به دنبال بازگشایی سفارت بریتانیا در تهران;

ایران قطعا یکی از کشورهای مهمی است که ما هدف خود را برای فعالیت در آن کشور قرار داده ایم با این حال، تا زمانی که تحریم ها لغو نشوند ما نمی توانیم کاری انجام دهیم.

روزنامه “دیلی تلگراف” با انتشار گزارشی از اعلام آمادگی شرکت “آمک فاستر ویلر” بزرگترین شرکت مهندسی نفت بریتانیا به ایران خبر داده است. این روزنامه تحول اخیر را پیامد مثبتی از بازگشایی سفارت لندن در تهران پس از نزدیک به چهار سال قطع روابط دیپلماتیک میان دو کشور دانسته است.

به گزارش “گذار” ، این روزنامه “بریتانیایی به نقل از “سمیر بریکو” مدیر اجرایی بزرگترین شرکت مهندسی نفت بریتانیا می نویسد:”آمک فاستر ویلر” در حال آماده سازی برای بازگشت به ایران است. او در این باره گفته است:”ایران قطعا یکی از کشورهای مهمی است که ما هدف خود را برای فعالیت در آن کشور قرار داده ایم با این حال، تا زمانی که تحریم ها لغو نشوند ما نمی توانیم کاری انجام دهیم.”

این مقام اجرایی شرکت آمک فاستر ویلر در ادامه اشاره کرده که نمایندگان آن شرکت در سفر اخیر “فیلیپ هموند” به ایران او را همراهی کرده بودند و با مقام های ایرانی درباره آغاز فعالیت ها در ایران گفت و گو کرده اند.

این مقام اجرایی اشاره کرده که در طول یک سال گذشته به دلیل کاهش قیمت نفت شرکت های فعال در این حوزه در عرصه بین المللی با فشارهای بسیاری مواجه بوده اند.

دیلی تلگراف در پایان اشاره کرده که میزان درآمد این شرکت در سال گذشته میلادی به ۱۸۸ میلیون یورو کاهش یافته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس