تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  به گزاش ایلنا به روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، احد جاودانی با اعلام این خبر گفت: یازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع)، امروز چهارشنبه ٢٠ مرداد ماه به میزبانی استان مازندران برگزار می شود. وی تعداد آثار شرکت کننده در این جشنواره بین […]

[ad_1]

 به گزاش ایلنا به روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، احد جاودانی با اعلام این خبر گفت: یازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع)، امروز چهارشنبه ٢٠ مرداد ماه به میزبانی استان مازندران برگزار می شود.


وی تعداد آثار شرکت کننده در این جشنواره بین المللی را ١٣٧ هزار و ٧٩١ نامه ذکر کرده و اظهار داشت: هزار و ١٢ نامه از مجموع این آثار، از کشورهای دیگر جهان می باشد که به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: جشنواره نامه ای به امام رضا (ع) از سال ١٣٨۵ در استان مازندران برگزار می شود که هر سال بر استقبال مردم ایران و سایر کشورها از آن افزوده می شود.


 جاودانی ضمن اشاره به افزایش مبلغ جوایز این جشنواره نسبت به سال گذشته، تأکید کرد: این افزایش در بعضی از بخش های جشنواره تا ٣ برابر بوده است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، یازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع)،  بیستم مردادماه جاری در ساری برگزار شده و منتخبین بخش های مختلف این جشنواره، معرفی می شوند.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس