تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ۶۸ استاد برجسته‌ی موسیقی ایران، داوری دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان را برعهده دارند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان، در این دوره از جشنواره همانند سه دوره‌ی قبل، استادان برجسته‌ی موسیقی کشورمان، که همگی جزو بزرگان موسیقی محسوب می‌شوند، در مقام داور حضور دارند. در این […]

[ad_1]

۶۸ استاد برجسته‌ی موسیقی ایران، داوری دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان را برعهده دارند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان، در این دوره از جشنواره همانند سه دوره‌ی قبل، استادان برجسته‌ی موسیقی کشورمان، که همگی جزو بزرگان موسیقی محسوب می‌شوند، در مقام داور حضور دارند.

در این دوره از جشنواره که ۷ شهریورماه با اجرای «بخش ویژه»ی موسیقی دستگاهی در تالار رودکی آغاز می‌شود بزرگانی چون حسین علیزاده، مهدی آذرسینا، علی‌اکبر شکارچی، مجید کیانی، مینا افتاده، عبدالنقی افشارنیا، محمدعلی کیانی‌نژاد، داریوش پیرنیاکان، علی‌اصغر شاه‌زیدی، و نصرالله ناصح‌پور به عنوان داور در این بخش حضور دارند.

در این دوره، در بخش موسیقی کلاسیک داوود جعفری امید، کریم قربانی و محسن تویسرکانی داوری ویلنسل، منوچهر صهبایی و اکبر محمدی داوری کلارینت و ابوا، علی نعمتی داوری ترومپت، سیمون آیوازیان، علیرضا تفقدی، مهرداد پاکباز و پدرام فلسفی داوری گیتار، آذین موحد، مجید سینکی و فیروزه نوایی داوری فلوت، لیلا رمضان، فریماه قوام‌صدری، گاگیک بابایان و آرپینه ایسرائیلیان داوری پیانو، ابراهیم لطفی، سیاوش ظهیرالدینی و مرجان قنبری‌مهری داوری ساز ویلن و ویولا را برعهده دارند.

در بخش موسیقی دستگاهی نیز داوود گنجه‌ای، اردشیر کامکار، هادی منتظری، مهدی آذرسینا و علی‌اکبر شکارچی داوری ساز کمانچه، ملیحه سعیدی، پریچهر خواجه و مجید کیانی داوری ساز قانون، رضا شفیعیان، مینا افتاده و مجید کیانی داوری ساز سنتور، نوید افقه، پژمان حدادی، کامبیز گنجه‌ای، مهدی خاکساران و سیامک بنایی داوری ساز تمبک، حسن ناهید، عبدالنقی افشارنیا و محمدعلی کیانی‌نژاد داوری ساز نی، حسین علیزاده، داریوش پیرنیاکان و بهروز همتی داوری ساز تار، حسین علیزاده، داریوش پیرنیاکان، بهداد بابایی و مسعود شعاری داوری ساز سه‌تار، محمد فیروزی و سعید نایب‌محمدی داوری ساز عود، حمیدرضا نوربخش، علی‌اصغر شاه­زیدی، نصرالله ناصح‌پور و مظفر شفیعی داوری آواز را عهددار هستند.

در بخش نواحی دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان نیز هنرمندانی چون عبدالرحمن غوثی، بیژن کامکار و سیدعطاالله سلامیه در ساز دف، کیخسرو پورناظری، علیرضا فیض بشی‌پور و علی‌اکبر مرادی در ساز تنبور، شهریار صدیق، ایمران حیدری و جابر اطاعتی در موسیقی آذری، ارسلان طیبی و ابوالحسن خوشرو در موسیقی مازندران، یوسف دیبائی در موسیقی ترکمن، فرج علی‌پور و رضا پرویززاده در موسیقی لرستان، اسفندیار تخم کار و محمدفاروق دُرپور در ساز دوتار شرق و جنوب خراسان، کلیم الله توحدی و علیرضا سلیمانی در ساز دوتار شمال خراسان در مقام داور حضور دارند.

دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و با حضور ۴۵۷ نوازنده و آهنگساز از ۷ تا ۲۳ شهریورماه در تالار رودکی برگزار و در روز ۲۴ شهریورماه طی مراسم اختتامیه در تالار وحدت به کار خود پایان می‌دهد.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس