تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مقاله کمیته استعدادیابی فدراسیون ووشوی ایران برای ارائه و چاپ در معتبرترین کنفرانش علمی ورزش جهان که در برزیل برگزار خواهد شد، برگزیده شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ کنفرانس المپیک یکی از معتبرترین کنفرانس های علمی ورزشی در دنیاست است که هر چهار سال یکبار در محل […]

[ad_1]

برگزیده شدن مقاله کمیته استعدادیابی فدراسیون ووشو در کنفرانس المپیک 

مقاله کمیته استعدادیابی فدراسیون ووشوی ایران برای ارائه و چاپ در معتبرترین کنفرانش علمی ورزش جهان که در برزیل برگزار خواهد شد، برگزیده شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ کنفرانس المپیک یکی از معتبرترین کنفرانس های علمی ورزشی در دنیاست است که هر چهار سال یکبار در محل برگزاری بازی های المپیک، برپا می شود.

در این کنفرانس کلیه دستاوردهای علمی ورزشی دنیا توسط دانشمندان و محققین ورزشی از ۳۱ آگوست تا چهارم سپتامبر (۱۰ الی ۱۴ شهریورماه) در شهر سائوپاولو ارائه می شود.

از مجموع ۱۸۰۰ مقاله ارسالی به این کنفرانس، مقاله کمیته استعدادیابی فدراسیون ووشوی ایران تحت عنوان «بررسی توانمندی در تشخیص ووشوکاران نخبه با توجه به تفاوت در پایداری وضعیت» به نگارش دکتر مهدی علی نژاد و دکتر علی تنباکوساز جهت چاپ و ارائه مورد پذیرش قرار گرفته شد.

کمیته اجرایی کنفرانس طی دعوت نامه رسمی از محققین مقاله جهت حضور در این کنفرانس، دعوت بعمل آورده است.

۶۰۶/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس