تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه از برگزاری ۹۰ دوره آموزشی برای ۱۷۰۰ نفر توسط معاونت فرهنگی این دانشگاه در طول تابستان خبر داد و گفت:مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان دانشگاه علامه، شنبه ۲۷ شهریورماه برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، اسماعیل سنجری با بیان اینکه مرکز آموزش معاونت […]

[ad_1]

مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه از برگزاری ۹۰ دوره آموزشی برای ۱۷۰۰ نفر توسط معاونت فرهنگی این دانشگاه در طول تابستان خبر داد و گفت:مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان دانشگاه علامه، شنبه ۲۷ شهریورماه برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، اسماعیل سنجری با بیان اینکه مرکز آموزش معاونت فرهنگی دانشگاه علامه درطول تابستان بیش از ۹۰ دوره آموزشی در قالب کارگاه‌ و همایش برگزار کرد،گفت: به طورمیانگین هرماه ۳۰ عنوان دوره آموزشی برگزار شد. تعداد شرکت کنندگان دوره تابستان جمعا ۱۷۰۰ نفر بود که از این تعداد ۹۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی و ۸۰۰ نفر دانشجویان سایر دانشگاه‌ها و متقاضیان آزاد بودند.

او ادامه داد: حدود دو سال از آغاز فعالیت مرکز آموزش معاونت فرهنگی دانشگاه علامه می‌گذرد و چندین دوره مهارتی در زمینه‌های مختلف از جمله سبک زندگی، هویت ایرانی اسلامی و هنر برای دانشجویان و متقاضیان آزاد به اجرا در آمده است.

مسئول مرکز آموزش فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه طرح کارگاه‌های تابستان این دانشگاه در روز شنبه،۲۷ شهریورماه اظهار کرد: مراسم اختتامیه با حضور مسئولین وزارت علوم، دانشگاه علامه و قوه قضائیه و دانشجویان به منظور ارائه نتایج و دستاوردهای مرکز آموزش، اهداء گواهی پایان دوره به شرکت کنندگان و تجلیل از استادان منتخب برگزار می‌شود.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس