تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وحید تاج تصمیم دارد طی سه شب در ۲۶، ۲۷ و ۲۸ شهریورماه در زادگاهش دزفول روی صحنه برود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی این کنسرت، وحید تاج خواننده که پیش‌ از این تجربه‌ اجرا با گروه‌های مطرح بسیاری را داشته و اجراهای مستقل زیادی را روی صحنه برده است، تصمیم […]

[ad_1]

وحید تاج تصمیم دارد طی سه شب در ۲۶، ۲۷ و ۲۸ شهریورماه در زادگاهش دزفول روی صحنه برود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی این کنسرت، وحید تاج خواننده که پیش‌ از این تجربه‌ اجرا با گروه‌های مطرح بسیاری را داشته و اجراهای مستقل زیادی را روی صحنه برده است، تصمیم دارد فصل جدید اجراهای خود را با همراهی گروهی به سرپرستی خودش آغاز کند که با برگزاری کنسرت در سالن فرهنگی سینمایی شهر دزفول این فعالیت‌ها شروع می‌شود.

این کنسرت در دو بخش فارسی و محلی اجرا می‌شود که در بخش اول، قطعاتی چون حلقه زلف، تو می‌روی و سپیدار به آهنگسازی بهمن فریادرس و بشناس و ثنا به آهنگسازی آزاد میرزاپور به اجرا درمی‌آید و در بخش دوم تاج به اجرای قطعات محلی یار شیرین سخن، دلبر، گل بهار و باد صبا می‌پردازد.

حمید قنبری تنبک، آزاد میرزا پور تار، بهمن فریادرس کمانچه، امین حیدری عود و پویان عطایی سنتور نوازندگان گروه وحید تاج به سرپرستی وی را تشکیل می دهند که در این اجرا به هنرنمایی می‌پردازند.

همچنین کنسرت دزفول وحید تاج به تهیه کنندگی سید محمد جواد معینی برگزار و عواید آن به بیماران خاص و افراد نیازمند اختصاص داده می‌شود.

کنسرت وحید تاج به همراه گروهش در تاریخ‌های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ شهریورماه در سالن فرهنگی سینمایی شهر دزفول برگزار می‌شود.

۵۰۸/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس