تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: قصد داریم با کمک به استان‌ها زمینه‌ای فراهم شود  تا در هر استان حداقل یک کارگاه دو روزه به مدت ۲۰ ساعت با ظرفیت ۱۰۰ نفر از اعضای سازمان‌های مردم نهاد در نیمه دوم سال جاری تشکیل شود. رضا حجتی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: […]

[ad_1]

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: قصد داریم با کمک به استان‌ها زمینه‌ای فراهم شود  تا در هر استان حداقل یک کارگاه دو روزه به مدت ۲۰ ساعت با ظرفیت ۱۰۰ نفر از اعضای سازمان‌های مردم نهاد در نیمه دوم سال جاری تشکیل شود.

رضا حجتی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در صورت تشکیل کارگاه‌های توانمندسازی در سطح کشور حدود ۳۱۰۰ نفر از اعضای سمن‌ها می‌توانند آموزش حضوری ببینند. منابع این کار تامین شده و آماده تخصیص است. اگر سازمان ‌های مردم نهاد موضوعات مورد نظر خود را از طریق ادارات کل وزارت ورزش و جوانان به ما منتقل کنند این منابع برگزاری کارگاه اختصاص می‌یابد.

وی اضافه کرد: برای نخستین بار این تعداد از اعضای سمن‌ها آموزش می‌بینند؛ به گونه‌ای که ۶۱ هزار نفر ساعت، آموزش به سمن‌ها داده می‌شود. این کارگاه‌ها در زمینه‌های آموزش‌های عمومی مرتبط با سازمان‌های مردم نهاد است.

حجتی در پایان با بیان اینکه نیازسنجی برای برگزاری کارگاه‌ها را بر عهده سازمان‌های مردم‌نهاد گذاشته‌ایم، گفت: ما فرم‌هایی آماده کرده‌ایم اگر در هر استان پنج سازمان مردم نهاد موضوع مورد نیاز خود را برای برگزاری کارگاه پیشنهاد دهند، ما زمینه برپایی این دوره‌ها را فراهم می‌کنیم حتی اگر مدرسان مورد نیاز در استان موجود نباشند، مدرسان را نیز تامین می‌کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس