تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر انجمن سفیران اعتلای اندیشه گفت: دومین مرحله همایش کشوری نقش جوانان در اعتلای صحیح فرهنگ ایران اسلامی ۱۳ شهریورماه در اصفهان برگزار می‌شود. علی تقیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: دومین مرحله همایش کشوری نقش جوانان در اعتلای صحیح فرهنگ ایران اسلامی با محوریت بررسی راهکارهای مناسب در انتقال صحیح فرهنگ […]

[ad_1]

مدیر انجمن سفیران اعتلای اندیشه گفت: دومین مرحله همایش کشوری نقش جوانان در اعتلای صحیح فرهنگ ایران اسلامی ۱۳ شهریورماه در اصفهان برگزار می‌شود.

علی تقیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: دومین مرحله همایش کشوری نقش جوانان در اعتلای صحیح فرهنگ ایران اسلامی با محوریت بررسی راهکارهای مناسب در انتقال صحیح فرهنگ ایران اسلامی در قشر جوان و نوجوان با حضور مدیران و مسئولین استانی و کشوری به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با حضور فعالان و نخبگان فرهنگی از ۱۴ استان برگزار می شود.

وی که دبیر دومین مرحله همایش نقش جوانان در اعتلای صحیح فرهنگ ایران اسلامی نیز است، با بیان اینکه آگاهی‌بخشی و بررسی راهکارهای مناسب در انتقال صحیح فرهنگ ایران اسلامی به قشر جوان و نوجوان هدف این همایش است،گفت: در این مراسم از جوانان فعال و خلاق و فعالان، خیرین و حوزه ازدواج و خانواده تجلیل می‌شود.

مدیر انجمن سفیران اعتلای اندیشه بررسی و شناسایی دغدغه‌های جوانان در جامعه را یکی از موضوعات این همایش ذکر و اظهارکرد: تبیین جایگاه جوانان در زمینه جهاد  فرهنگی و نحوه مقابله با تهاجم فرهنگی، بررسی راهکارهای مناسب برای انتقال صحیح فرهنگ ایران اسلامی به قشر جوان و تاثیر حضور جوانان در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی از دیگر موضوعات این همایش است.

تقیان در پایان با اشاره به اجرای دومین مرحله همایش نقش جوانان در اعتلای صحیح فرهنگ ایران اسلامی از سوی انجمن سفیران اعتلای اندیشه گفت: این همایش با همکاری شهرداری اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس