تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ‌به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، سید سعید شاهرخی امروز  پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان به برگزاری هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان در ۲۵ مردادماه اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا برنامه ریزی مفصل و جامعی صورت گرفته است که لرستان بتواند در قالب یک هفته فرهنگی، اقتصادی که در پارک […]

[ad_1]

‌به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، سید سعید شاهرخی امروز  پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان به برگزاری هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان در ۲۵ مردادماه اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا برنامه ریزی مفصل و جامعی صورت گرفته است که لرستان بتواند در قالب یک هفته فرهنگی، اقتصادی که در پارک «گفت وگوی» تهران برگزار می شود توانمندی ها و داشته های فرهنگی، هنری و اقتصادی خود را در بخش های مختلف عرضه کند.


وی با تشریح برنامه های هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان افزود: در روز اول هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان همایش فرهنگی با حضور فرهیختگانی از استان و هم استانی های مقیم تهران و البرز برگزار خواهد شد که در این همایش مقامات عالی رتبه کشور اعم از وزرا، مسئولین ملی و برخی مقامات اثرگذار ارشد هم استانی حضور خواهند داشت.


 معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان به ارائه توانمندی های استان در هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان اشاره کرد و افزود: برگزاری همایش اقتصادی و سرمایه گذاری در روز دوم هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان نیز یکی دیگر از برنامه های این هفته است.


سید سعید شاهرخی بیان داشت : در این همایش نیز سرمایه گذاران استانی، کشوری و خارجی حضور داشته و با توانمندی های استان آشنا می شوند.


شاهرخی اضافه کرد: همچنین از روز اول تا روز آخر هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان نمایشگاهی در قالب غرفه های بخش های صنعت، کشاورزی، خدمات و … توسط دستگاه های اجرایی استان دایر خواهد بود.


وی اظهار داشت: همچنین در این هفته و در سه بخش مجزا برنامه های فرهنگی، هنری و اقتصادی از جمله شب های فرهنگی لرستان به همراه نشست های تخصصی در این سه بخش برگزار خواهد شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس