تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] راضیه علیرضایی با اعلام این خبر به ایلنا گفت: این نمایشگاه با مشارکت شرکت‌ها و واحدهای توانمند کشور و استان در شهر چیمکنت قزاقستان برگزار می‌شود. وی با اشاره به اینکه حدود ۵۰ درصد مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه از استان خراسان رضوی هستند، افزود: در این نمایشگاه حدود ۶۰ شرکت و واحد […]

[ad_1]

راضیه علیرضایی با اعلام این خبر به ایلنا گفت: این نمایشگاه با مشارکت شرکت‌ها و واحدهای توانمند کشور و استان در شهر چیمکنت قزاقستان برگزار می‌شود.


وی با اشاره به اینکه حدود ۵۰ درصد مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه از استان خراسان رضوی هستند، افزود: در این نمایشگاه حدود ۶۰ شرکت و واحد تولیدی کشور در قالب یک هیات ۱۰۰ نفره، در زمینه‌های تجهیزات گلخانه، سازه، مصالح ساختمانی، دارو، تولید قطعات، فرآورده‌های غذایی، تجهیزات پزشکی، کاشی و سرامیک، چسب و رزین، پوشاک، چوب، صنایع دستی، پسته و غیره حضور خواهند داشت.


علیرضایی تصریح کرد: ۴ پاویون شامل پاویون‌های اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی به نمایندگی از ۳۰۰ شرکت بازرگانی و تولیدی، صادرکنندگان نساجی و پوشاک، اتاق اصناف و شورای مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان نیز در حاشیه نمایشگاه مذکور تشکیل خواهد شد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با بیان اینکه ۳۰ درصد صادرات ایران به قزاقستان از خراسان رضوی انجام می‌شود، افزود: در این نمایشگاه در قالب نشست‌ها و مذاکرات، راه‌های تقویت تجارت با قزاقستان مورد پیگیری قرار می‌گیرد و ظرفیت‌های جدید تولید در حوزه‌های مصالح ساختمانی، پتروشیمی، ساخت و ساز و دانش نوین، معادن، محصولات غذایی و اولویت‌های سرمایه گذاری در فراورده‌های تبدیلی و محصولات کشاورزی، مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس