تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نشست همیارهای توسعه روستایی در وزارت کشور با حضور عبدالرضا رحمانی برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، بابک دین پرست در این نشست گفت: یکی از راهبردهای وزارت کشور در توسعه روستایی استفاده از ظرفیت مرکزیت علمی و دانشگاه هایی است که اجرایی شده و در این زمینه می توان به تفاهم نامه بین […]

[ad_1]

نشست همیارهای توسعه روستایی در وزارت کشور با حضور عبدالرضا رحمانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، بابک دین پرست در این نشست گفت: یکی از راهبردهای وزارت کشور در توسعه روستایی استفاده از ظرفیت مرکزیت علمی و دانشگاه هایی است که اجرایی شده و در این زمینه می توان به تفاهم نامه بین وزارت کشور و دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور ادامه داد: براساس این تفاهم نامه دانشجویان مقطع دکتری رشته برنامه ریزی روستایی از ابتدای فصل تابستان با حضور مناطق روستایی ضمن شناخت مسایل و مشکلات به ارائه راهکار در زمینه توسعه و برنامه ریزی روستایی با رویکرد اقدام و عمل در عرصه اقتصاد مقاومتی می پردازمئ

دین پرست با بیان این که تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از برنامه های محوری وزارت کشور در سال جاری گفت: در این زمینه سه استان لرستان، آذربایجان شرقی و کرمان به عنوان پایلوت انتخاب شده اند و وزیر کشور به صورت ماهانه به این استان ها سفر و روند اجرای برنامه ها با رویکرد اقتصاد مقاومتی را پیگیری می کند. تجارب موفق در این سه استان و سایر استان ها اجرایی می شود.

دین پرست بیان کرد: هدف از برگزاری این نشست ارزیابی عملکرد همیاران توسعه روستایی است و در طی دو ماه اجرای طرح همیاران توسعه روستایی معاونت در راستای اجرای رویکردهای وزیر کشور نظارت دقیق و همه جانبه ای در عملکرد همیاران داشته و تمام وقت پاسخگوی سوالات و ابهامات آنها بوده است.

دین پرست بیان کرد: در این مدت بیش از سه هزار صفحه گزارش مطالعات میدانی همیاران توسعه روستایی دریافت و توسط تیم کارشناسی آسیب شناسی شده است.

در نشست همیاران توسعه روستایی اساتید دانشگاه تهران و تعدادی از نهادهای اجرایی حضور داشتند.

۲۰۱/۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس