تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از برگزاری نشست مشترک این کمیسیون با مسئولان پلیس مواد مخدر نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی و تبادل نظر با این مجموعه برگزار شد. روح الله بابایی صالح در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن […]

[ad_1]

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از برگزاری نشست مشترک این کمیسیون با مسئولان پلیس مواد مخدر نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی و تبادل نظر با این مجموعه برگزار شد.

روح الله بابایی صالح در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن بازدید از نمایشگاه نیروی انتظامی نشستی با مسئولان پلیس مواد مخدر داشت و از مجموع با کار این مجموعه آشنا شد.

به گفته وی در این نمایشگاه اقدامات پلیس کشفیات انواع مواد مخدر، آموزش‌های داده شده، ارتباطات با کشورهای مختلفف در معرض دید گذاشته شد و در ذیل این بازدید مسئولان پلیس مواد مخدر نیروی انتظامی توضیحاتی به اعضای کمیسیون دادند.

وی در جمع بندی گفت: در این جلسه فرصت‌ها و چالش‌ها در حوزه پلیس مواد مخدر و همچنین بررسی راهکارهای پیشگیری از اعتیاد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مسئولان نیروی انتظامی گزارشی از روند فعالیت های خود در مبارزه با مواد مخدر ارائه کردند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس