تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر کارگروه رسانه معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: مرکز افکار سنجی ایسپا با مشارکت معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری نشست «زنان و فضای مجازی» را مهرماه سال جاری برگزار می‌کند. زهره آشتیانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت توجه به چالش‌ها و فرصت‌های توسعه فناوری‌های نوین افزود: بنا به […]

[ad_1]

دبیر کارگروه رسانه معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: مرکز افکار سنجی ایسپا با مشارکت معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری نشست «زنان و فضای مجازی» را مهرماه سال جاری برگزار می‌کند.

زهره آشتیانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت توجه به چالش‌ها و فرصت‌های توسعه فناوری‌های نوین افزود: بنا به آمار رسمی، بیش از نیمی از کاربران فضای مجازی، زنان هستند بنابراین لازم است که با انجام پژوهش‌های دغدغه محور، چالش‌های این حوزه را به فرصت‌هایی برای ارتقاء و رشد آگاهی‌های زنان تبدیل کنیم.

وی در ادامه گفت: شناسایی دقیق آسیب‌ها می‌تواند به ارائه راهکارهایی عملیاتی و راهبردی منجر شود. در همین راستا مرکز افکار سنجی ایسپا در تداوم نشست‌های «لحن آبی خرد»  پیشنهاد کرد تا در نشستی تخصصی به گردآوری پایان نامه‌ها، کارهای تحقیقی و دریافت مقالات با رویکرد پرداختن به حوزه آسیب‌ها و فرصت‌های این عرصه پرداخته شود.

دبیر کارگروه رسانه معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری افزود: دانشجویان و دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند با ارسال چکیده ۳۰۰ کلمه‌ای پایان نامه، پژوهش‌های دانشجویی و نگارش مقاله پژوهشی در چهار محور سنجش کمی و کیفی حضور زنان در فضای مجازی، زنان؛آسیب‌ها و فرصت‌های فضای مجازی ، بازنمایی و بازتعریف «زن» در فضای مجازی و دختران نوجوان و فضای مجازی تا نیمه شهریور ماه در این نشست شرکت کنند.

آشتیانی در پایان گفت: علاقمندان تا ۱۵ شهریورماه فرصت دارند تا آثار خود را به پست الکترونیک lahneabi@ispa.ir ارسال کنند. آثار ارسال شده توسط کمیته علمی لحن آبی خرد، داوری و ۳ اثر برگزیده جهت سخنرانی در نشست انتخاب می‌شود. چکیده‌های برتر دیگر نیز در کتابچه چکیده مقالات نشست چاپ خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس