تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر انجمن آوای امید و آرزو گفت: وزارت ورزش و جوانان دوره‌های توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان را منطقه‌ای برگزار کند؛ چراکه این کارموجب ارتباط سمن‌های یک منطقه و هم‌افزایی بین آن‌ها می‌شود. مالک زارعی  درگفت و گو با ایسنا افزود: هم‌افزایی میان سمن‌های یک منطقه موجب عملکرد بهتر آن‌ها می‌شود و آنان می‌توانند پروژه‌های […]

[ad_1]

دبیر انجمن آوای امید و آرزو گفت: وزارت ورزش و جوانان دوره‌های توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان را منطقه‌ای برگزار کند؛ چراکه این کارموجب ارتباط سمن‌های یک منطقه و هم‌افزایی بین آن‌ها می‌شود.

مالک زارعی  درگفت و گو با ایسنا افزود: هم‌افزایی میان سمن‌های یک منطقه موجب عملکرد بهتر آن‌ها می‌شود و آنان می‌توانند پروژه‌های قوی‌تری را اجرا کنند.

وی در ادامه با اشاره به تعامل دستگاه‌های دولتی و سمن‌ها گفت: ما به علت مردم‌نهاد بودن، انتظار کمک مالی از دولت نداریم؛ اما دستگاه‌های دولتی می‌توانند بخشی از کارها را به سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان بسپارند و از دور بر عملکرد آن‌ها نظارت کنند.

دبیر انجمن آوای امید و آرزو با بیان اینکه ۸۰ درصد ازبودجه وزارت ورزش و جوانان به حوزه ورزش اختصاص می‌یابد، اظهارکرد: اگر سهم جوانان از بودجه این وزارتخانه افزایش یابد می‌توان زمینه بهره‌مندی بیشتر ازظرفیت‌های این قشر را فراهم کرد.

وی درباره فعالیت‌های انجمن آوای امید و آرزو گفت: این سمن هنری در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و دفاع مقدس فعالیت می‌کند و گروه ما تا کنون در جشنواره‌های مختلفی مانند  جشنواره بین‌المللی فیلم کودک، تئاتر کودک، جشنواره تئاتر مهرساد و تئاتر رضوی شرکت کرده است و فیلم‌های مستند و کوتاه ساخته و اکران کرده‌ایم.

زارعی در پایان با بیان اینکه ۱۵۰ نفر عضو انجمن آوای امید و آرزو هستند،اظهارکرد: ما متناسب با فعالیت‌هایمان از اعضای این سمن بهره می‌بریم و برای کارهایمان از بین آن‌ها انتخاب می‌کنیم. 

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس