تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست نشست‌های شعر آیینی حوزه هنری البرز گفت: عصر شعر آیینی البرز برگزار می‌شود. رحمان نوازانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حوزه هنری استان از سال‌ها پیش برگزاری نشست‌های شعر آیینی را در دستور کار خود قرار داده است. وی ادامه داد:  این جلسات با هدف مهارت‌افزایی شاعران جوان و متعهد و افزایش […]

[ad_1]

سرپرست نشست‌های شعر آیینی حوزه هنری البرز گفت: عصر شعر آیینی البرز برگزار می‌شود.

رحمان نوازانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حوزه هنری استان از سال‌ها پیش برگزاری نشست‌های شعر آیینی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد:  این جلسات با هدف مهارت‌افزایی شاعران جوان و متعهد و افزایش دانش و بینش آنها برای سرودن شعر آیینی برگزار می‌شود .

نوازانی خاطرنشان کرد: حوزه هنری از ابتدای سال رویکرد جدیدی در برگزاری این نشست‌ها اتخاذ کرده تا بتواند کیفیت خروجی شاعران آیینی استان را افزایش دهد .

وی توضیح داد: دراین رویکرد جدید بنا شده شاعران برای سرایش عمیق‌تر اشعار آیینی از ادعیه معروف استفاده کنند. بر این مبنا این فرایند را از کتاب ارزشمند «صحیفه سجادیه» که دارای ادعیه پرمغز و تاثیرگذاری است آغاز کرده‌ایم.

او خاطرنشان کرد: به این ترتیب شاعران آیینی البرز برای غنای  اشعار خود از صحیفه سجادیه الهام می‌گیرند و آن ادعیه متبرک و تاثیر گذار را دستمایه اشعار خود قرار می‌دهند.

سرپرست نشست‌های شعر آیینی حوزه هنری البرز در پایان گفت: سلسله جلسات شعر آیینی حوزه هنری البرز با عنوان «عصر شعر آیینی البرز» سه‌شنبه‌های اول و سوم هر ماه از ساعت ۳۰ : ۱۶ تا ۳۰ : ۱۸ در حوزه هنری البرز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس