تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایسنا و بنابر اعلام سایت پلیس، سردار احمدرضا رادان اظهار داشت: نخستین همایش ملی “معماری ناجای آینده” به همت مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی در نیمه دوم دی ماه امسال در تهران برگزار می‌شود. وی افزود: با توجه به وظایف و ماموریت‌های گسترده و گوناگون نیروی انتظامی در محیط پیچیده، مبهم، پویا […]

[ad_1]

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام سایت پلیس، سردار احمدرضا رادان اظهار داشت: نخستین همایش ملی “معماری ناجای آینده” به همت مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی در نیمه دوم دی ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به وظایف و ماموریت‌های گسترده و گوناگون نیروی انتظامی در محیط پیچیده، مبهم، پویا و آشوبناک آتی، توجه به معماری سازمانی ناجا از جمله مباحث و مسایل بنیادین در این سازمان به شمار می رود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا بیان کرد: با توجه به نقش محوری مرکز مطالعات راهبردی ناجا در برنامه‌ریزی و جهت‌دهی علمی و دقیق به مسیر حرکت روبه‌جلوی نیروی انتظامی، ضرورت پرداخت به مسأله معماری سازمانی، ارائه راهکارها و طرح‌های عملیاتی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه نخستین همایش ملی معماری سازمانی ناجا با رویکردهای مذکور طرح‌ریزی شده، افزود: اهداف اصلی این همایش ناظر به گفتمان سازی، بررسی و معرفی جنبه‌های مختلف معماری سازمانی ( ساختار، فرایند، سامانه‌ها و زیرساخت) و آینده‌پژوهی ناجاست.

رئیس نخستین همایش ملی معماری ناجای آینده درباره اهداف اصلی این همایش، گفت: از مهمترین اهداف برگزاری این همایش می‌توان به بررسی و معرفی جنبه‌های مختلف معماری سازمانی (ساختار، فرایند، سامانه‌ها و زیرساخت) و آینده ‌پژوهی ناجا اشاره کرد.

سردار رادان به محورهای این همایش اشاره و بیان کرد: مفهوم شناسی نظری معماری سازمانی، آینده پژوهی و مفهوم شناسی علمی معماری ناجای آینده، خاستگاه معرفت شناختی معماری ناجای آینده، معماری ناجای آینده در تراز تمدن نوین اسلامی، ضرورت‌ها و الزامات معماری ناجای آینده‌، فناوری اطلاعات و معماری ناجای آینده و مطالعات تطبیقی در حوزه معماری سازمانی به شمار می‌رود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا در خصوص زمان برگزاری این همایش بیان کرد: این همایش نیمه دوم دی ماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس