تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه‌های تخصصی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب خبر داد و افزود: نمایشگاه صنعت چوب با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال حاضر در شهر آفتاب دایر شده است و تا ۵ روز ادامه خواهد داشت. به گزارش ایسنا، در دویست‌وهشتاد و نهمین جلسه شورای […]

[ad_1]

مهدی چمران عضو شورای شهر

رییس شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه‌های تخصصی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب خبر داد و افزود: نمایشگاه صنعت چوب با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال حاضر در شهر آفتاب دایر شده است و تا ۵ روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، در دویست‌وهشتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران، مهدی چمران با اشاره به برگزاری صنعت چوب در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب افزود: صحبت‌هایی میان مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شده است تا موضوع انتقال نمایشگاه‌های تخصصی به این مجموعه به صورت ریشه‌ای حل شود و تمامی نمایشگاه‌ها به مجموعه شهر آفتاب سوق پیدا کنند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران ابراز امیدواری کرد: هرچه زودتر نمایشگاه‌ها به سمت شهر آفتاب سوق پیدا کنند و با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی، در این مجموعه، بهره لازم گرفته شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس