تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: نخستین جشنواره فراغت جوانان روستایی ۲۷ آذرماه در استان ایلام برگزار می‌شود. محسن طلایی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: یکی از اهداف برگزاری جشنواره فراغت جوانان روستایی برندسازی کالاها و خدمات روستایی مانند غذاها، آئین‌ها و لباس‌ها است. در این جهت با برپایی نمایشگاه‌ها و […]

[ad_1]

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: نخستین جشنواره فراغت جوانان روستایی ۲۷ آذرماه در استان ایلام برگزار می‌شود.

محسن طلایی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: یکی از اهداف برگزاری جشنواره فراغت جوانان روستایی برندسازی کالاها و خدمات روستایی مانند غذاها، آئین‌ها و لباس‌ها است. در این جهت با برپایی نمایشگاه‌ها و دعوت از مراکزی که می‌توانند در زمینه برندسازی کالاها و خدمات خاص روستایی نقش موثری داشته باشند، تلاش می‌کنیم به اهداف خود دست یابیم. علاوه بر آن مسابقات و بازی‌های ورزشی محلی را در این استان‌ها برگزار می‌کنیم و در جهت برندسازی‌ آن‌ها نیز می‌کوشیم.

وی بیان اینکه جشنواره اوقات فراغت جوانان روستایی با هدف توجه به استان‌های محروم برگزار می‌شود، اظهار کرد: در هر یک از این استان ها یک روستای پر جمعیت را به عنوان مرکز برگزاری جشنواره در نظر می‌گیریم و قابلیت‌های سایر روستاهای استان را در روستای مرکز ارائه می‌دهیم و قصد نداریم مشابه سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری عمل کنیم.

طلایی در پایان گفت: قصد داریم تا پایان سال جاری دست کم سه جشنواره فراغت جوانان روستایی را در کشور برگزار کنیم و هر جشنواره دو روزه است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس