تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور با حضور نمایندگان همه استان‌ها خبر داد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، علی اصغر هادی‌زاده گفت: مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای ۲۷ و ۲۹ مهر ماه در تهران، مجموعه ورزشی […]

[ad_1]

رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور با حضور نمایندگان همه استان‌ها خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، علی اصغر هادی‌زاده گفت: مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای ۲۷ و ۲۹ مهر ماه در تهران، مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با حضور نمایندگان همه استان‌های کشور برگزار خواهد شد.


وی افزود: رقابت‌های بخش بانوان با حضور ۱۸۰ ورزشکار برگزار می‌شود و شرکت کنندگان ۲۶ مهر ماه وارد محل برگزاری مسابقات می‌شوند و پس از انجام رقابت‌ها که روز ۲۷ خواهد بود، ۲۸ مهر ماه تهران را ترک می‌کنند. در بخش مردان نیز ۲۲۰ نفر  اعلام آمادگی کرده‌اند که این نفرات نیز ۲۸ وارد تهران می‌شوند و پس از برگزاری مسابقات که روز ۲۹ است، ۳۰ مهر ماه از تهران خواهند رفت.

رئیس انجمن دوومیدانی خاطر نشان کرد: بر اساس فاکتورهایی همچون سابقه حضور در مسابقات قبلی و نتایج کسب شده، به استان‌ها ظرفیت مشخصی داده شده و این ظرفیت در بخش آقایان از ۶ تا ۱۰ نفر  و در بخش بانوان از ۴ تا ۶ نفر برای هر استان متغیر است. قطعا اگر این سهمیه تعیین نشده بود، شاهد حضور نفرات بیشتری در مسابقات بودیم.

هادی‌زاده گفت: با توجه به پیش رو بودن مسابقاتی چون رقابت‌های جهانی لندن، مسابقات کشورهای اسلامی و رویدادهای دیگر، در رقابت‌های قهرمانی کشور نگاه ویژه‌ای به ورزشکاران خواهیم داشت تا از میان نفرات برتر و استعدادهای کشف شده، افرادی را به تیم های ملی جذب کنیم، البته برای هر رویداد برون‌مرزی، قطعا مسابقات انتخابی خواهیم داشت اما برای انتخاب اولیه افراد، مسابقات قهرمانی کشور مد نظر کادر فنی تیم‌های ملی و انجمن خواهد بود.

رقابت‌های دوومیدانی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور در روزهای ۲۷ و ۲۹ مهر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

 
 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس