تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، مرحله نخست این اردو با حضور ١٢ نفر از بازیکنان منتخب دانشگاه‌های سراسر کشور انجام و مرحله دوم از  ٣ تا ۶ مهرماه در تهران خواهد بود. داوریار عضو شورای دانشگاه پیام‌نور با حضور در اردوی تیم، ضمن خداقوت به کادرفنی و دانشجویان افزود: افتخار می‌کنیم دانشجویان پیام‌نور علاوه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، مرحله نخست این اردو با حضور ١٢ نفر از بازیکنان منتخب دانشگاه‌های سراسر کشور انجام و مرحله دوم از  ٣ تا ۶ مهرماه در تهران خواهد بود.


داوریار عضو شورای دانشگاه پیام‌نور با حضور در اردوی تیم، ضمن خداقوت به کادرفنی و دانشجویان افزود: افتخار می‌کنیم دانشجویان پیام‌نور علاوه بر سرآمدی در علم، در ورزش هم مایه افتخار نه تنها دانشگاه که کشور عزیزمان ایران هستند.


رییس دانشگاه پیام نور خراسان‌رضوی  با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تیم بیان کرد: همه اهتمام و کوشش ما فراهم آوردن امکانات حداکثری علیرغم همه محدودیت‌ها است و امیدواریم سوم آبان ماه شاهد اهتزاز پرچم پرافتخار و نواختن سرود ملی ایران در چین باشیم.


شایان ذکر است، تیم  دانشجویان دانشگاه پیام‌نور که به نمایندگی از ایران، تیرماه امسال برای نخستین بار موفق به کسب مقام قهرمانی آسیا شده بود و مجوز حضور در مسابقات بسکتبال لیگ‌جهانی دانشجویان که از تاریخ ٢٧ مهر تا ٣ آبان در ژیامن چین برگزار می‌شود را دریافت کرده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس