تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حضور جمعی از کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز، در ابن مراسم که با حضور پدر شهید مدافع حرم شهید محمد حسین حمزه برگزار شد او در بخشی از سخنان خود به بازگویی برخی خاطرات هشت سال دفاع مقدس پرداخت. حسن […]

[ad_1]

با حضور جمعی از کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز، در ابن مراسم که با حضور پدر شهید مدافع حرم شهید محمد حسین حمزه برگزار شد او در بخشی از سخنان خود به بازگویی برخی خاطرات هشت سال دفاع مقدس پرداخت.

حسن حمزه گفت: در حوادث ایام دفاع مقدس ما به عینه دست خدا را در جبهه‌ها مشاهده کردیم . از نصرت و یاری خداوند بارها و بارها بهره بردیم.

حمزه افزود: آنچه باید به آن توجه داشت این است که برای رسیدن به فتح و پیروزی باید از قرآن تاسی گرفت و در سایه عمل به دستورات قرآن و الگو قرار دادن زندگی اهل‌بیت در مسیر درست گام برداشت.

وی گفت: باید مراقب باشیم دین خود را به دنیا نفروشیم همانگونه که شهدای هشت سال دفاع مقدس با اهدای جان شیرین خود از آرمان‌های انقلاب و مرز‌های کشور دفاع کردند، برای دفاع از حریم انقلاب و کشور آماده فداکاری باشیم تا فرزندانمان در سال‌های آینده در رفاه و امنیت زندگی کنند.

برگزاری مراسم سینه‌زنی با یاد و خاطره دفاع مقدس، قرائت زیارت عاشورا و برگزاری مسابقه فرهنگی بخش‌های دیگر این مراسم بود که در مسجد فاطمه الزهرا(س) واحد سمنان برگزار شد.

۱۰۱/۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس