تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در افتتاحیه دوره آموزشی پایه مدیریت عملیاتی بحران در اصفهان گفت: داشتن زبان مشترک در مدیریت بحران بسیار مفید و اثربخش بوده و این امر به هماهنگی در عملیات پاسخگویی منجر خواهد شد و در کاهش اثرات منفی حوادث وبلایا نقش موثری ایفا می‌کند. به گزارش ایسنا؛ دوره […]

[ad_1]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در افتتاحیه دوره آموزشی پایه مدیریت عملیاتی بحران در اصفهان گفت: داشتن زبان مشترک در مدیریت بحران بسیار مفید و اثربخش بوده و این امر به هماهنگی در عملیات پاسخگویی منجر خواهد شد و در کاهش اثرات منفی حوادث وبلایا نقش موثری ایفا می‌کند.

به گزارش ایسنا؛ دوره آموزش پایه مدیریت عملیاتی بحران منطقه ۷ کشور ویژه معاونین استان و مدیران شعب جمعیت هلال احمر استان‌های چهارمحال و بختیاری، مرکزی، یزد و اصفهان آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی مدیریت بحران منطقه ۷ کشور، دکتر مومنی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ضمن خیر مقدم به معاونین و مدیران شعب شرکت کننده در این دوره با بیان اینکه هدف برگزاری دوره آموزش پایه مدیریت بحران، رسیدن به یک زبان، فهم و روش مشترک در مواجهه با حوادث و بلایا است، اظهار داشت: داشتن زبان مشترک در مدیریت بحران بسیار مفید و اثربخش خواهد بود و این امر به هماهنگی در عملیات پاسخگویی منجر خواهد شد و در کاهش اثرات منفی حوادث و بلایا نقش موثری ایفا خواهد کرد.

مومنی افزود: آموزه ها و مفاهیم مدیریت بحران باید ارتباط و سطح همکاری با دستگاه‌های دیگر در مدیریت حوادث را مشخص کند تا هم از موازی‌کاری و تداخل در امور جلوگیری شود و هم تمام امور مدیریت سانحه به نحو مطلوب انجام پذیرد.

در ادامه مدیرکل دفتر امور آموزش تخصصی و ضمن خدمت کارکنان جمعیت هلال احمر، با اشاره به اهمیت موضوع آموزش اظهار داشت: آموزش هم توانایی ایجاد می‌کند هم روش‌ها را اصلاح می‌کند و بهره‌وری را بالا می‌برد و در این میان آموزش مدیران اهمیت بسیاری دارد و از اولویت بیشتری نسبت به آموزش کارکنان برخوردارست.

دکتر شریفی تصریح کرد: مراکز آموزشی بین‌المللی باید دارای استانداردهای بین‌المللی باشد و مرکز اصفهان از جمله سه مرکز بین‌المللی استاندارد در کشور و اولین آنهاست که امکانات و فضاهای آموزشی خوب و مطلوبی از این حیث دارد.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، وی خاطرنشان کرد: ویژگی منحصر به فرد دوره حاضر این است که یک بسته آموزشی مختص به مدیریت بحران در این دوره تعریف شده است که تمامی مباحث مربوط به مدیریت عملیاتی بحران در آن آموزش و تمرین می‌شود و در آینده سمت و سوی حرکت آموزش کارکنان حرکت به سوی آموزش‌های پودمانی است تا از این طریق آموزش اثربخشی بهتری داشته باشد.

دوره آموزش پایه مدیریت عملیاتی بحران منطقه هفت کشور با حضور معاونین و مدیران شعب استان‌های چهارمحال و بختیاری، مرکزی، یزد و اصفهان به میزبانی جمعیت اصفهان در مرکز بین‌المللی آموزش‌های تخصصی امداد ونجات استان اصفهان در حال برگزاری است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس