تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] اولین جلسه هم اندیشی راهکارهای تقویت علمی و فناوری با متخصصان ایرانی در غرب اروپا با حضور هیاتی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ،توسط سفارت ایران در هلندبرگزار شد. به گزارش ایلنا، در این جلسه که اساتید ، دانشمندان و دانشجویان ایرانی رشته‌های مختلف دانشگاه‌های هلند حضور داشتند، علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری […]

[ad_1]

اولین جلسه هم اندیشی راهکارهای تقویت علمی و فناوری با متخصصان ایرانی در غرب اروپا با حضور هیاتی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ،توسط سفارت ایران در هلندبرگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه که اساتید ، دانشمندان و دانشجویان ایرانی رشته‌های مختلف دانشگاه‌های هلند حضور داشتند، علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی طی سخنانی بر لزوم گسترش همکاری‌های علمی و فناوری بین جمهوری اسلامی ایران و هلند تاکید و تصریح کرد: این روند پس از توافق هسته ای شتاب بیشتری به خود گرفته است.


سفیر کشورمان با اشاره به اهتمام سفارت جمهوری  ایران نسبت به توسعه  همکاری‌های علمی و اکادمیک از حضور هیات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در هلند ابراز خرسندی کرد و گفت: بواسطه ارتباطات گسترده با دانشگاه‌ها و مراکز علمی هلند، ما شاهد جهش قابل توجه در این زمینه در مناسبات دو جانبه هستیم.


سفیر جمهور اسلامی ایران بر لزوم همکاری بین بخش صنعت با دانشگاه‌ها تاکیدکرد و اضافه کرد:این همکاری‌ها می تواند در حوزه شرکت‌های دانش بنیان انجام شود


جهانگیری ابراز امیدواری کرد با اینگونه رفت و آمد هیات‌ها، زمینه سفر دکتر فرهادی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری به هلند در آینده فراهم شود.


در ادامه این جلسه دکتر سرکار دبیر ستاد فناوری نانو و همکارانشان در نشست‌های مختلف پیشرفت‌های کشور در زمینهای علمی و فناوری  وهمچنین نیازهای کشورمان در این حوزه ها را تشریح کردند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس