تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته ناجا در سالن اجتماعات فرمانداری آستارا به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش ایلنا از آستارا، محمدمهدی مظفری در این جلسه اظهار کرد: هفته ناجا نماد نظم، امنیت و اقتدار است و باید در این هفته ضمن تجلیل از نیروهای انتظامی و مرزبانی، تلاش‌های […]

[ad_1]

جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته ناجا در سالن اجتماعات فرمانداری آستارا به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از آستارا، محمدمهدی مظفری در این جلسه اظهار کرد: هفته ناجا نماد نظم، امنیت و اقتدار است و باید در این هفته ضمن تجلیل از نیروهای انتظامی و مرزبانی، تلاش‌های سبزپوشان امنیت آفرین به روشنی به همگان تبیین شود.


معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آستارا افزود: با همکاری دستگاه‌های اداری و نهادهای مختلف، برنامه‌های تاثیرگذاری در هفته گرامی‌داشت ناجا در آستارا اجرا شود.


وی همچنین بر تعامل هیات‌های امنای محلات و مساجد در برگزاری آئین‌های منسجم و مردمی ماه محرم، همکاری نیروی انتظامی در همراهی با عزاداران حسینی و تعامل بیشتر مدیران و مسوولان آستارا در جلب مشارکت مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن تاکید کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس