تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] همزمان با هفته دولت به همت روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی و با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی تور رسانه یک روزه بازدید از پروژه شرکت آب و فاضلاب و مکان های دیدنی و تاریخی شهرستان تفرش با حضور فرماندار تفرش ،رئیس روابط عمومی استانداری ،بخشدار تفرش […]

[ad_1]

همزمان با هفته دولت به همت روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی و با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی تور رسانه یک روزه بازدید از پروژه شرکت آب و فاضلاب و مکان های دیدنی و تاریخی شهرستان تفرش با حضور فرماندار تفرش ،رئیس روابط عمومی استانداری ،بخشدار تفرش ، مدیر روابط عمومی آبفا و جمعی از خبرنگاران نشریات سراسری و استانی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی زهرا طراوتی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت با اعلام خبر فوق افزود: این تور به منظور آشنایی خبرنگاران با پروژه ساخت دومین تصفیه خانه فاضلاب تفرش ، روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی پروژه برگزار شده است.

محمد رضا مشهدی مدیر امورآب و فاضلاب تفرش با اشاره به پروژه تصفیه خانه فاضلاب این شهر گفت: در آغاز بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب تفرش در سال ۱۳۷۴ با ظرفیت تصفیه ۱۸۰۰ متر مکعب فاضلاب در شبانه روز ؛ ۱۲۵۰۰ نفر جمعیت (کل جمعیت شهر) شهر تفرش تحت پوشش این تصفیه خانه قرار گرفتند.

وی در ادامه افزود:با توجه به افزایش جمعیت ، طرح ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهر با فرایند تصفیه لجن فعال به روش ((MLEدر دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان قرار گرفت  و هم اکنون در بخش ساختمانی ۹۸ درصد و در بخش تاسیسات ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر امورآب و فاضلاب تفرش تصریح کرد: با بهره برداری از طرح ارتقاء این تصفیه خانه، ظرفیت تصفیه خانه به  تصفیه ۴۲۵۰ متر مکعب فاضلاب در شبانه روز افزایش می یابد و جمعیت بهرمند از آن به ۲۳۵۰۰ نفر می رسد.

گفتنی است تصفیه خانه فاضلاب تفرش به عنوان اولین تصفیه خانه فاضلاب استان ،اولین تصفیه خانه فاضلاب کشور است که توسط متخصصان ایرانی به عنوان پایلوت طراحی و اجرا شده است.

در ادامه بازدید از این پروژه با هماهنگی های فرمانداری و با حضور فرماندار شهرستان تفرش ، خبرنگاران استان از مکان های تاریخی و دیدنی شهر بازدید نمودند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس