تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هزاران نفر از شهروندان بلژیک، امروز -پنجشنبه- با برپایی تظاهراتی در بروکسل، به سیاست‌های ریاضتی دولت دست‌راستی این کشور اعتراض کردند. به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، افزایش سن بازنشستگی از ۶۵ سال به ۶۷ سال و همچنین افزایش و متغیر کردن ساعت کار، از جمله برنامه‌های دولت «شارل میشل» نخست‌وزیر بلژیک است. […]

[ad_1]

هزاران نفر از شهروندان بلژیک، امروز -پنجشنبه- با برپایی تظاهراتی در بروکسل، به سیاست‌های ریاضتی دولت دست‌راستی این کشور اعتراض کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، افزایش سن بازنشستگی از ۶۵ سال به ۶۷ سال و همچنین افزایش و متغیر کردن ساعت کار، از جمله برنامه‌های دولت «شارل میشل» نخست‌وزیر بلژیک است.


یکی از تظاهرکنندگان درباره پیامدهای سیاست‌های دولت گفت: «اکنون مردم باید بیشتر کار کنند، کمتر مزد بگیرند و ساعت‌های کاری متغیری هم داشته باشند. ما مخالف این برنامه هستیم.»


شهروند دیگری درباره مطالبه معترضان گفت: «خواسته امروز ما برقراری عدالت در پرداخت مالیات است. امروزه تنها کارگران هزینه جامعه را به دولت می‌پردازند. در مقابل کسانی که درآمدشان از طریق سرمایه گذاری و فعالیت در بخش املاک تامین می‌شود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. باید از کسانی پول گرفت که درآمد دارند.»


بر اساس این گزارش، سیاست‌های ریاضتی دولت بلژیک تنها عامل خشم تظاهرکنندگان نیست، انتشار خبرهایی درباره سرمایه‌گذاری مقام‌های اروپایی در بهشت‌های مالیاتی نیز موجب ناراحتی آنها شده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس