تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شهردار منطقه ۷ از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این منطقه همزمان با دهه ولایت با هدف تبیین معارف اسلامی و ارزش‌های دینی خبر داد. به گزارش ایسنا، سعید طلوعی ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیرخم درخصوص برنامه های دهه ولایت گفت: این منطقه با هدف بزرگداشت اعیاد بزرگ مسلمانان و دهه ولایت […]

[ad_1]

عید سعید قربان

شهردار منطقه ۷ از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این منطقه همزمان با دهه ولایت با هدف تبیین معارف اسلامی و ارزش‌های دینی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سعید طلوعی ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیرخم درخصوص برنامه های دهه ولایت گفت: این منطقه با هدف بزرگداشت اعیاد بزرگ مسلمانان و دهه ولایت که از جایگاه خاصی در میان شهروندان برخوردار است در محلات این منطقه اقدام به برپایی برنامه های گوناگون و متنوعی کرده است.

وی افزود: آذین بندی معابر اصلی و میادین سطح منطقه، ایجاد تونل نوری در خیابان های انقلاب، شریعتی و سهروردی، فضاسازی مرتبط با این اعیاد و نیز اجرای برنامه های فرهنگی متنوع در محلات تنها بخشی از اقدامات این منطقه به مناسبت این ایام است.

شهردار منطقه ۷ با اشاره به برگزاری جشن بزرگ ولایت در باغ موزه قصر، تصریح کرد: این جشن بزرگ به مدت ۱۰ شب از تاریخ ۲۱ تا ۳۰ شهریور ماه با همکاری شبکه سه سیما برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: استیج و ایستگاه‌های فرهنگی با محوریت ارتقای نشاط معنوی و اجتماعی شهروندان با پاسداشت اعیاد اسلامی ، تعظیم شعائر اسلامی با محوریت دهه ولایت ، معرفی مولفه های سبک زندگی ایرانی اسلامی با محوریت آموزه های مکتب علوی وگسترش و عمق بخشی به فعالیت های اجتماعی و فرهنگی مرتبط با سیره و سنت ائمه اطهار علیهم الاسلام در باغ موزه قصر ویژه عموم شهروندان برگزار می شود.

سعید طلوعی با تاکید بر اینکه عید قربان و عید غدیرخم از بزرگترین و پاکترین اعیاد اسلامی مسلمانان است، عنوان کرد: امامت و ولایت بزرگترین نعمت در اسلام است و دشمنان اسلام و ولایت همواره تلاش می کنند با ایجاد تفرقه، مردم را از ولایت جدا کنند تا به اهداف پوچ و خیالی خود برسند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، وی در پایان یادآور شد: برگزاری همایش همگانی دوچرخه سواری و برپایی جشنواره ورزشی فرهنگی در بوستان قصر در سه بخش مختلف ورزش کودک و نوجوان، بومی محلی و فرهنگی از دیگر برنامه هایی است که همزمان با این ایام در منطقه ۷ اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس