تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: اولین همایش کارگروه سمن‌های فعال در حوزه ازدواج نیمه دوم سال جاری در یکی از استان‌ها برگزار می‌شود. ناصر صبحی قره‌ملکی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: با توجه به برگزاری جشنواره ازدواج و خانواده در شهریور ماه قصد داریم همایش کارگروه سمن‌های […]

[ad_1]

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: اولین همایش کارگروه سمن‌های فعال در حوزه ازدواج نیمه دوم سال جاری در یکی از استان‌ها برگزار می‌شود.

ناصر صبحی قره‌ملکی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: با توجه به برگزاری جشنواره ازدواج و خانواده در شهریور ماه قصد داریم همایش کارگروه سمن‌های حوزه ازدواج  را در نیمه دوم سال جاری برگزار کنیم. تاکنون سه استان برای برپایی این جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تمهیداتی اندیشیده‌اید تا برگزاری این همایش با فعالیت‌های اداره کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی ارتباط با سمن‌ها تداخل پیدا نکند؟ گفت: نشستی با رضا حجتی، مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان برگزار کردیم و قرار شد سمن‌هایی  فعال در حوزه ازدواج احصاء شوند و به صورت مشترک همایش کارگروه سمن‌های فعال در حوزه جوانان و خانواده را برگزار کنیم.


صبحی قراملکی در پایان با اشاره به برنامه‌های هفته ازدواج افزود: نمایشگاهی در حاشیه جشنواره ازدواج و خانواده برگزار و در آن کالا و خدماتی که منجر به تسهیل ازدواج و تحکیم و تعالی خانواده می‌شود را عرضه می‌کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس