تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اولین همایش خانواده و دانشگاه ویژه خانواده‌های دانشجویان ورودی سال جدید تحصیلی ۶ آبان در سالن تربیت بدنی پردیس شماره یک دانشگاه برگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، با آغاز سال تحصیلی جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی با هدف ایجاد زمینه‌ای برای ارتباط مستقیم و تعامل مفید و مؤثر و […]

[ad_1]

نتایج آزمون دکتری در دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

اولین همایش خانواده و دانشگاه ویژه خانواده‌های دانشجویان ورودی سال جدید تحصیلی ۶ آبان در سالن تربیت بدنی پردیس شماره یک دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، با آغاز سال تحصیلی جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی با هدف ایجاد زمینه‌ای برای ارتباط مستقیم و تعامل مفید و مؤثر و نیز به منظور اطلاع رسانی به خانواده های دانشجویان از مقررات و برنامه‌های بخش‌های مختلف دانشگاه این همایش یک روزه را با دعوت از خانواده‌های دانشجویان ورودی جدید برگزار می‌نماید.

تعامل و ارتباط مؤثر خانواده و دانشگاه، ارتباط مفید و تعالی‌بخش خانواده با فرزند، ارائه خدمات مشاوره به والدین، آشنا نمودن خانواده‌ها با برخی مقررات آموزشی دانشجوئی و برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی از جمله محورهای این همایش می‌باشد.

به گزارش رابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، در همایش رییس دانشگاه و معاونان آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی و اجتماعی نیز حضور داشته و سخنرانی خواهند کرد.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس