تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اولین دوره پیشرفته نقش وکلا ملی در حل و فصل اختلافات بین المللی با حضور سی تن از وکلا و  حقوق دانان کشورمان در محل کاخ صلح (ICJ(دیوان بین المللی دادگستری  در شهر لاهه هلند پایتخت حقوقی جهان برگزار شد . به گزارش ایسکانیوز اولین سخنرانی با موضوع تکنیک های مؤثر مذاکرات قراردادی و […]

[ad_1]

کاخ صلح دیوان بین المللی دادگستری

اولین دوره پیشرفته نقش وکلا ملی در حل و فصل اختلافات بین المللی با حضور سی تن از وکلا و  حقوق دانان کشورمان در محل کاخ صلح (ICJ(دیوان بین المللی دادگستری  در شهر لاهه هلند پایتخت حقوقی جهان برگزار شد .

به گزارش ایسکانیوز اولین سخنرانی با موضوع تکنیک های مؤثر مذاکرات قراردادی و پیش نویس قراردادهای تجاری بین المللی توسط
جناب آقای دکتر علی ماروسی ریاست شورای مدیران مرکز حقوقی و داوری لاهه با بحث هایی مانند روانشناسی مذاکرات قراردادی و روش ها واصول موفقیت آمیز مذاکرات قراردادی ارائه شد و حاضران سؤالات خود را مطرح کردند .
در ابتدای جلسه ، آقای پورمند معاون محترم امور بین الملل سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه به نمایندگی از سفیر محترم جمهوری اسلتمی ایران در لاهه جناب آقای دکتر جهان گیری به شرکت کنندگان این دوره خیر مقدم گفتند و از برگزاری این دوره تشکر کردند.
در پایان جلسه نیز دکتر علیرضا مظلوم رهنی وکیل پایه یک دادگستری و عضو اسکودا به نمایندگی از اسکودا مراتب سپاس و قدردانی خود را از وزارت محترم امور خارجه ، سفارت و سفر محترم جمهوری اسلامی ایران در لاهه جناب آقای دکتر جهان گیری و همچنین جناب آقای دکتر علی ماروسی بخاطر تلاش و همکاریبسیار خوب و صمیمانه در برگزاری دوره اعلام ، و ضمن یاد آوری حادثه دلخراش منا و شهادت مهاجران ایرانی ، بر لزوم پیگیری حقوق از دست رفته شهدا و خانواده های آنان و همچنین لزوم همفکری و مساعدت حقوق دانان ایرانی مقیم لاهه جهت ارئه راه حلی مناسب جهت احقاق حقوق قربانیان حادثه منا تاکید کرد .

دومین سخنرانی دوره پیشرفته نقش وکلا ملی در حل و فصل اختلافات بین المللی با موضوع ، نظم حقوق بین الملل صلاحیت دولتها در محل کاخ صلح ( دیوان بین المللی دادگستری ) شهر لاهه با حضور ۳۰ تن از وکلا و حقوق دانان کشورمان برگزار شد.
دکتر اریک کوپر ، استاد دانشگاه لیدن هلند ، به عنوان قدیمی ترین دانشگاه خصوصاً در رشته حقوق مباحث مرتبط با موضوع را مانندحاکمیت دولتها ، مصونیت و استثنائات آن ارائه و حاضران نیز سؤالات خود را مطرح و پاسخ لازم نیز ارائه شد.
گفتنی است دوره پیشرفته نقش وکلا ملی در حل و فصل اختلافات بین المللی از تاریخ ۲۱ لغایت ۳۱ شهریور ۹۵ در شهرهای
لاهه ، بروکسل و پاریس با همکاری مرکز حقوقی و داوری لاهه ، دانشگاه لیدن و اتحادیه سراسری وکلا دادگستری ایران ( اسکودا ) در حال برگزاری است .

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس