تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

برگزارى همایش ملى جوانان حامى دولت نخستین همایش عظیم ملی جوانان و دانشجویان حامی دولت تدبیر و امید به زودی برگزار خواهد شد مصطفی فرح بخش ریاست سازمان جوانان و دانشجویان جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامى در گفتگو با پایگاه خبرى گذارنیوز به برگزاری بزرگترین همایش ملی جوانان و دانشجویان حامی دولت اشاره کرد. وی […]

برگزارى همایش ملى جوانان حامى دولت

نخستین همایش عظیم ملی جوانان و دانشجویان حامی دولت تدبیر و امید به زودی برگزار خواهد شد
مصطفی فرح بخش ریاست سازمان جوانان و دانشجویان جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامى در گفتگو با پایگاه خبرى گذارنیوز به برگزاری بزرگترین همایش ملی جوانان و دانشجویان حامی دولت اشاره کرد.
وی افزود: جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی باهدف کمک به دکتر حسن روحانی تشکیل شده و این از وظایف جبهه بویژه جوانان است که در این شرایطى که دلواپسان و کاسبان تحریم چشم به انتخابات سال آینده دوخته اند ، بتوان به بهترین شکل ممکن براى جامعه روشنگرى نمود.
فرح بخش ضمن مقایسه دولت تدبیر و امید با دولت هاى نهم و دهم تصریح کرد: تفاوت دولت قبل با کابینه دکتر روحانی این است که آنها بدون در نظر گرفتن شرایط کشور، زیرساخت های داخلی ، منابع ملى و چشم انداز توسعه ، فقط به آسایش مقطعی مردم نظر داشتند که فی نفسه فریب مردم به حساب می آید و خیانتی اشکار به ملت.
این را باید در نظر داشت که پشت پرده های حرکات پوپولیستی اهداف شخصی و جناحى را در سیماى خدمت رسانى به مردم دنبال می کند.
مصطفی فرح بخش در ادامه افزود: دولت تدبیر و امید به ثبات و ترمیم زیر ساخت ها و همچنین برنامه ریزی و آینده نگری می پردازد که در ظاهر کمتر در زندگی مردم لمس میشود و برای همین به چشم نمی آید.
باید به این نکته توجه داشت که دولت تدبیر و امید بی سابقه ترین کنترل تورم را در ۲۵ساله اخیر بجا گذاشته است ، همچنین بی سابقه ترین رشد اقتصادی و ایجاد ثبات منطقه ای و بین المللی و بازگشت به معادلات جهانی و استفاده از بازار های مستقیم و همچنین برداشته شدن تحریم ها که اینها همه به لطف دولت یازدهم انجام شده است .
رئیس سازمان جوانان و دانشجویان جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى افزود: جوانان نقش موثری در حمایت از دکتر روحانی دارند و در انتخابات آینده نقش مهم ترى ایفا خواهند کرد.
وى با تاکید بر نقش موثر جوانان در عرصه هاى سیاسى اعلام کرد: سازمان جوانان و داشجویان جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی تا یک ماه آینده در تمامی استانهای کشور فعال خواهد شد و بعد از آن در تمامی استان ها شعب شهرستانی سازمان جوانان تشکیل خواهد شد.
فرح بخش در بخش پایانى سخنان خود بیان داشت: به حول قوه الهی با هدف حمایت قاطع از دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در انتخابات سال ٩۶ و در راستاى سیاست هاى کلان جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى با عنایت ویژه رییس محترم جبهه جناب اقای مهندس ارشدی تا چند ماه آینده قوی ترین تشکیلات سیاسى در کشور را در اختیار خواهیم داشت و پس از تشکیل تمامی شعب استانی و شهرستانی دوره های آموزشی برای اعضا شکل خواهد گرفت تا بصورت هدفمند، تشکیلاتی و حرفه ای با خط و مشی اعتدال در راه پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهورى اسلامى ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید قدم برداریم.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس