تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۴
افشار زاده:

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: به طور کلی باید بگویم بحث بر کناری من از استقلال به هیچ عنوان صحت ندارد و تکذیب می‌کنم .

به گزارش “گذارخبر” بهرام افشار زاده  در خصوص جلسه امروز هیات مدیره اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و پور حیدری گزارشات لازم را در مورد مباحث فنی به اعضای هیات مدیره ارائه دارد که در نهایت وی به همراه معینی و کردنوری مسائل فنی را مورد بررسی قرار دارند.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر با توجه به اینکه آبی پوشان -۱۵ روز در تعطیلات لیگ به سر می‌برند قرار شد نسبت به تشکیل اردو برای آنها اقدامات لازم صورت بگیرد تا بازیکنان از هر لحاظ به آمادگی ‌های لازم برسند. همچنین از دیگر مواردی که در جلسه امروز هیات مدیره انجام شد امضای برخی مصوبات از سوی اعضای هیات مدیره بود و مصوبات از سوی آنها امضا شد .

مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص وضعیت ریوالدو و پولی که این بازیکن از باشگاه استقلال دریافت کرده است توضیح داد: در هر صورت ۳۰ هزار دلاری که در اختیار این بازیکن قرار گرفته است بابت حضور وی در تیم بود و همان طور که می‌دانید ریوالدو از ابتدای فصل ۶-۵ هفته در تیم حضور داشت و ما به جز موافقت با جدایی این بازیکن کار دیگری نمی‌توانستیم انجام بدهیم چرا که اگر او می‌ماند به طور حتم باشگاه استقلال متضررتر می‌شد بنابراین با توجه به این شرایط و مشکلاتی که بازیکن مورد نظر به دلیل بچه دار شدنش داشت در نهایت تصمیم گرفتیم از استقلال جدا شود.

افشار زاده تصریح کرد: باید بگویم با جدا شدن ریوالدو از استقلال هیچ گونه مشکلی نداریم و ما در جلسه امروز هیات مدیره مصوب کردیم تا در اسرع وقت نسبت به چگونگی دریافت و پیگیری ۴۰ هزار دلار اقدامات لازم را انجام دهیم تا وضعیت این پول هم مشخص شود از همین رو بهتر است بدانید وضعیت ۴۰ هزار دلار را به زودی مشخص خواهیم کرد.

وی در مورد بحث بر کناری‌اش در برخی  رسانه‌ها گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد و باید بگویم محکم در جایگاهم ایستاده‌ایم و بعضی افراد قصد دارند با این حرف‌ها باشگاه استقلال را به ماشین بکشانند و من به طور قسم از این بعد هر خبری در این رابطه و اینگونه مسائل در رسانه‌ها ببینیم شکایت می‌کنم.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس