تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

نمایشگاه تخصصی کتاب‌های علوم دارویی، پزشکی و دانشگاهی برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ شهریورماه در محل مصلای حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و در آن مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصد با […]نمایشگاه تخصصی کتاب‌های علوم دارویی، پزشکی و دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ شهریورماه در محل مصلای حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و در آن مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصد با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق بانک مستقر در نمایشگاه توزیع می‌شود. دانشجویان دوره دکتری و داروسازی می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی حداکثر مبلغ یک میلیون ریال بن یارانه‌ای خرید کتاب دریافت کنند.

نمایشگاه تخصصی کتاب‌های علوم دارویی، پزشکی و دانشگاهی در روزهای ۲۴ و ۲۵ شهریورماه از ساعت ۹ تا ۱۸ و در تاریخ ۲۶ شهریورماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ برپاست.

این نمایشگاه با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و با همکاری سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، سازمان غذا و دارو و نشریه تخصصی غذا و دارو برگزار می‌شود.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس